REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2019 m. Liepos 3 d. 20:01

Parduodama „Lietuvos ryto“ televizija keisis jau šį savaitgalį

Vilnius

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


90029

Lietuvos radijo ir televizijos komisijai trečiadienį pateikus išvadas, neprieštaraujančias UAB „Lietuvos ryto“ televizijos akcijų pardavimui bendrovei UAB „Singing Fish“, sandorį tikimasi užbaigti artimiausiu metu.

rodyti.jpg

Pasak nuo balandžio „Lietuvos ryto“ televizijai vadovaujančio generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus, remiantis sutartimi, televizijos pavadinimas artimiausiu metu nebus keičiamas. Ir toliau bus tęsiamas TV kanalo bendradarbiavimas su „Lietuvos ryto“ grupe, jos valdomame portale tv.lrytas.lt kaip ir ankščiau bus retransliuojamos televizijos kuriamos laidos, sakoma „Lietuvos ryto“ televizijos pranešime.

A. Siaurusevičius teigė, kad permainų televizijos eteryje artimiausiu metu laukia nemažai. „Sistemingai bus mažinamas rusiško turinio TV produkcijos kiekis, turinys, įsigytas buvusios vadovybės bus įvertintas ir galimai parodytas, tačiau nauji rusiško turinio pirkimo sandoriai nenumatomi“, – pranešime spaudai cituojamas generalinis direktorius. TV kanalo vadovas atkreipia dėmesį, kad nors ir yra siekis mažinti rusiškos produkcijos kiekį, tačiau tikslo eliminuoti ir iki šiol TV eteryje rodytus rusakalbius Ukrainos gamybos serialus nėra. Todėl tokio pobūdžio turinio transliacijos galimybės ateityje neatmetamos.

„Televizija ketina stiprinti žinių tarnybą ir pagrindinį dėmesį skirti kokybiškų bei objektyvių TV naujienų laidų kūrimui“, – paklaustas apie tolesnius žingsnius teigė A. Siaurusevičius. Pasak „Lietuvos ryto“ vadovo, be puikiai žiūrovams pažįstamų ir vertinamų laidų, tokių kaip „Reporteris“, „Lietuva tiesiogiai“ bei „24/7“, jau šį savaitgalį „Lietuvos ryto“ televizija pradės „Laisvės TV“ kuriamų laidų retransliavimą. Nuo šiol kiekvieną savaitgalį 17.00 val. profesionalaus ir gero turinio produkcijos mėgėjai galės stebėti, kaip žinomus šalies žmones – politikus, aktorius, humoristus ir menininkus, kalbina žurnalistas Andrius Tapinas laidoje „Laikykitės Ten. Pokalbiai“. Jau greitai eteryje žiūrovai išvys ir populiariausią intelektualios satyros vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“, o liepos 11-ąją TV žiūrovų laukia speciali tiesioginė transliacija – Edmundo Jakilaičio vedamas Lietuvos politikos forumas iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos.

„Rudenį TV eterį papildys naujos laidos, o „Lietuvos ryto“ televizijos naujienų tarnyba dirbs visų svarbiausių Lietuvai politinių įvykių centre“, – paklaustas apie naują TV kanalo sezoną, teigė A. Siaurusevičius. Pasak „Lietuvos ryto“ TV generalinio direktoriaus, tiek naujieji kanalo akcininkai, tiek jis pats kaip vadovas regi „Lietuvos ryto“ televiziją kaip patikimą, objektyvią Lietuvos žmonėms skirtą televiziją.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA