REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2024 m. Sausio 24 d. 09:00

Panevėžyje vyks geriausių sportininkų ir jų trenerių pagerbimo vakaras

Panevėžys

EtapliusŠaltinis: Panevėžio miesto savivaldybė


289969

Sausio 25 d. 18 val. „Kalnapilio“ arenoje vyks 2023 metų Panevėžio miesto geriausių sportininkų bei jų trenerių pagerbimo vakaras. Įvairių sporto šakų jaunimo ir suaugusiųjų amžiaus grupių sportininkams už pasiektus rezultatus, užimtas aukščiausias vietas tarptautinėse varžybose ar Lietuvos pirmenybėse bus įteiktos atminimo statulėlės ir mero padėkos.

Kviečiame susipažinti su Panevėžio miesto sporto apdovanojimų komisijos posėdžio metu bendru sutarimu išrinktais nugalėtojais.

Geriausia 2023-iųjų komanda tapo futbolo klubas „Panevėžys“.

Geriausiais treneriais pripažinti Gino Lettieri (futbolas) ir Mintara Labanauskienė (plaukimas).

„Metų sportininko“ nominacija atiteko Olivijai Baleišytei (dviračiai, trekas).

Geriausiu metų sporto renginiu pripažinta Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir Lietuvos olimpinio fondo organizuota Olimpinė diena.

„Metų sporto klubo“ nominacija skirta V. Vaičikonio irklavimo klubui.

„Metų sportininkė su negalia“ – Dangutė Skėrienė..

„Panevėžio dvikovinių sporto šakų sporto klubas“ – graikų-romėnų imtynių sporto klubas „Imtis“.

„Jaunojo krepšinio talento“ nominacija skirta Gabijai Galvanauskaitei, jos trenerė Ilonai Rimšienė.

Nominacija „Metų iššūkis“ atiteko Alinai Rancevai.

„Metų aktyviausiu klubu“ pripažintas Panevėžio klubas „Dviračiai“.

Nominacija „Skrydis į pergalę“ atiteko komandai Domui Manikui, Titui Pumpučiui, Tomui Chainauskui ir Viliui Borisui.

„Ugniagesys gelbėtojas - čempionas“ – Karolis Gražinis.

„Už svarbiausią karjeros pergalę“ apdovanojimas skirtas Daivai Tušlaitei-Ragažinskienei (dviračių sportas).

Perspektyviausiais sportininkais išrinkti: Austėja Rauckytė, trenerė Rima Daunienė (krepšinis), Smiltė Morkūnaitė, treneris Rytis Velička (stalo tenisas), Pijus Šukys, treneris Alfonsas Valuntonis (šotokan karatė), Adelina Tomkevičiūtė, trenerė Anna Rekasius (žolės riedulys) bei Vytautė Gaurytė, trenerė Dalia Vaičikonienė (baidarių ir kanojų irklavimas).

Geriausiais sportininkais jaunimo grupėje tapo: Ugnius Vyšniauskas, treneris Almantas Stepukas (motokrosas), Nojus Lukšys, treneris Vaidas Glaveckas (futbolas), Aironas Brazauskas, treneris Dovydas Sužiedelis (sunkioji atletika), Matas Sakavičius, treneriai Algimantas Buividas ir Dmitrii Leopold (dviračiai, trekas), Vilgustė Gustaitytė, treneris Vidmantas Urbonas (triatlonas), Rokas Rapkevičius, treneriai Ričardas Balta ir Kęstutis Trumpis (dziudo), Kristupas Trepočka ir Rokas Jazdauskas, trenerė Mintara Labanauskienė (plaukimas), Linas Bukauskas, trenerė Dalia Vaičikonienė (baidarių ir kanojų irklavimas), Radvilas Adamonis, treneriai Valdemaras Burba ir Mindaugas Vėta (rankinis), Dovydas Jekimovas, treneris Vytautas Skunčikas (tinklinis), Miglė Činčikaitė, treneris Algirdas Šalkauskas (orientavimosi sportas), Viltė Andrunavičiūtė, trenerė Ilona Rimšienė (krepšinis), Eligijus Bružas ir Orestas Rimšas, treneris Vytautas Vaičikonis (baidarių ir kanojų irklavimas), jungtinė Panevėžio sporto centro ir Raimundo Sargūno sporto gimnazijos U19 vaikinų komanda, treneriai Gintaras Leonavičius ir Žydrūnas Valuckis (krepšinis), Gustas Pritulskis, treneris Vidmantas Ščevinskas (lengvoji atletika, kūjo metimas).

Suaugusiųjų grupėje 2023 m. geriausiais sportininkais pripažinti: Rugilė Stasiulytė, trenerė Ieva Klimašauskienė (dziudo), Vytautas Černiauskas, treneris Gino Lettieri (futbolas), Valdas Martinkus, trenerė Lina Martinkė (stalo tenisas), Jokūbas Silantjevas, treneris Jevgenijus Silantjevas (biliardas, pulas), Mindaugas Meilūnas ir Saulius Trapuila (automobilių sportas), Kristupas Šleiva, treneris Marius Baranauskas (graikų-romėnų imtynės), Laurynas Rimavičius (diskgolfas), Urtė Bačianskaitė, trenerė Aldona Dobregienė (lengvoji atletika), Ugnė Paurytė, treneris Vidmantas Urbonas (triatlonas), Nojus Zakarauskas, treneris Remigijus Olšauskas (kiokušin karatė), Tomas Lukminas, trenerė Mintara Labanauskienė (plaukimas), Kotryna Glemžaitė, trenerė Dalia Vaičikonienė (baidarių ir kanojų irklavimas), Titas Petraitis, treneris Matas Mickus (dviračių krosas), Gabrielius Maldūnas, treneris Nenad Čanak (krepšinis).

Už viso gyvenimo nuopelnus Panevėžio sportui mero padėkomis bus pagerbti veteranai Anatolijus Smirnovas, Ričardas Balvočius, Petras Bruzgė, Vanda Matijošienė, Bronius Kišūnas, Virginijus Lakiūnas ir Bronislovas Pliavga.

Norintys pasveikinti nominantus renginio metu, kviečiami iš anksto informuoti Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sporto skyrių.

Įėjimas į renginį nemokamas.



REDAKCIJA REKOMENDUOJA