REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 29 d. 15:50

Panevėžyje sutikti iš misijos Irake grįžę kariai

Panevėžys

Panevėžio miesto savivaldybės / G. Kartano nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Panevėžio miesto savivaldybė


293547

Šiandien vidurdienį prie Panevėžio miesto savivaldybės vyko iškilminga Pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų bataliono būrio sutiktuvių iš tarptautinės operacijos „NATO misija Irake" ceremonija.

„Ne paslaptis, kad Lietuvos visuomenė itin pasitiki mūsų kariuomene. Tai yra profesionalaus Jūsų darbo rezultatas. Dalyvavimas tokiose misijose kaip ši – dar vienas tarptautiniu lygiu pripažįstamo ir vertinamo Jūsų pasirengimo pavyzdys.

Nuoširdžiai sveikinu kiekvieną Jūsų sėkmingai atlikus užduotis ir grįžus į Lietuvą. Neabejoju, kad įgyta tarptautinė patirtis bus naudinga ateities tarnyboje“, – linkėdamas kariams sėkmės, kalbėjo Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Irake kariai beveik šešis mėnesius dalyvavo NATO karinėje operacijoje. Jiems už pavyzdingą tarnybą, pasiaukojimą ir asmeninį indėlį vykdant tarptautinių operacijų užduotis įteikti Krašto apsaugos ministro medaliai.

Pradėti „NATO misiją Irake“ nutarta 2018 m. liepą per NATO viršūnių susitikimą Briuselyje, gavus Irako Vyriausybės prašymą.


Foto galerija:

Lietuvos kariuomenės nuotr.REDAKCIJA REKOMENDUOJA