REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Sausio 30 d. 08:34

Panevėžyje – „Sidabrinės nakties“ renginys

Panevėžys

Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Panevėžio miesto savivaldybė


257768

Penktadienį „Kalnapilio“ arenoje vyko jau XIX kartą organizuojamas Juozo Balčikonio gimnazijos šokių vakaras „Sidabrinė naktis“. Tai tradicinis ir bene gražiausias gimnazijos kultūros renginys, suburiantis ne tik visą gimnazijos, bet ir miesto bendruomenę.

„Nepaprastai smagu vėl būti čia ir sveikinti jus viename gražiausių miesto renginių – „Sidabrinėje naktyje“. Kasmet matau vis augančias žiūrovų gretas ir visai tuo nesistebiu. Juk jei norite pamatyti spinduliuojančią jaunystę ir nuostabų šokį, išgirsti puikią muziką ir pajusti širdyje virpančią nostalgiją – čia tam yra geriausia vieta. Todėl visiems žiūrovams linkiu gražaus reginio, organizatoriams dėkoju už dovanojamą šventę bei kreipiuosi į šokėjus – mielieji, džiaukitės kiekviena šio vakaro minute, nes šiandien jūs kuriate vieną gražiausių savo gyvenimo prisiminimų“, - sveikinimo kalbą sakė Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas.

Per 300 gimnazijos trečiokų ir ketvirtokų atliko skirtingo stiliaus šokius, paruoštus choreografijos mokytojos Kristinos Nainienės. Gimnazistų palaikyti kaip įprasta susirinko mokytojai, tėveliai, draugai, į šį vakarą visada mielai grįžtantys buvę abiturientai. Šiandien „Kalnapilio“ arena sulaukė per 3000 žiūrovų.

Šventėje taip pat pasirodė gimnazijos tautinių šokių kolektyvas „Siaustinis“, dainininkų ansamblis, skambėjo Kęstučio Plančiūno vadovaujamo lengvosios muzikos orkestro atliekami kūriniai. Renginio pabaigoje buvo išrinktos geriausiai, elegantiškiausiai šokusios poros, karūnuoti šokių vakaro karalius ir karalienė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA