REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2021 m. Gruodžio 21 d. 11:47

Panevėžio socialdemokratus paliko ilgametis partijos narys: bendrapartiečiai net nebandė atkalbėti

Panevėžys

RIMVYDO ANČEREVIČIAUS nuotr.

Jūsų PanevėžysŠaltinis: Etaplius.lt


198306

Panevėžio miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis žengė svarbų žingsnį – parašė pareiškimą ir išstojo iš Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP), nors šios partijos nariu jis buvo nuo 2005 metų.

Nuo šio lemtingo žingsnio J. Jasiukaičio net nebandė atkalbėti bendrapartiečiai iš Panevėžio miesto skyriaus. Jo elektroninis prašymas buvo priimtas ir per porą valandų gavo atsakymą, kad jau – nebe socialdemokratas.

Nusprendė pailsėti

Naujienų portalui JP buvęs socialdemokratas nuoširdžiai paaiškino, kad nebuvo sudėtinga priimti sprendimą.

„Nebuvo sunku priimti sprendimą. Nusprendžiau pailsėti, todėl ir parašiau pareiškimą. Kaip dabar madinga sakyti, nusprendžiau šiek tiek atvėsti nuo politinių reikalų ir daugiau dėmesio skirti sveikatai“, – naujienų portalui JP teigė J. Jasiukaitis, o pasiteiravus, gal įtakos išstoti turėjo neveiklus LSDP Panevėžio skyrius, atsakė:

„Tai gal ir neturėjo įtakos, nes nelabai su skyriumi turėjau reikalų – nebuvau niekur kviečiamas. Todėl ir nusivilti skyriumi nelabai galėjau. Beje, daugiau veiklos buvo Pakruojo skyriuje, nes kadaise gyvenau ir dirbau šiame mieste.“

Aktyvesni pakruojiečiai

Pasak J. Jasiukaičio, išstoti iš partijos įtakos neturėjo ir praėję nesėkmingi Seimo rinkimai.

„Tai jau praeitas etapas ir negalėjo turėti įtakos padaryti šį žingsnį“, – tvirtino jis, o, išgirdęs klausimą, jeigu reikėtų palyginti du skyrius – Panevėžio ir Pakruojo – J. Jasiukaitis svarstė:

„Labai sunku lyginti, nes tai du skirtingi miestai – Panevėžys didesnis. Tačiau aktyvumu laimėtų LSDP Pakruojo skyrius. Tą rodo ir savivaldos rinkimų rezultatai. Be to, Pakruojyje ir jaunieji socialdemokratai aktyvūs. Net į Pakruojo tarybą buvo išrinktas moksleivis. Todėl su jaunimu Pakruojyje viskas tvarkoje“.

Kitos partijos nesirenka

Naujienų portalui JP J. Jasiukaitis prisipažino, kad kol kas kitos partijos nesirenka.

„Kitos partijos dabar nesirenku ir noriu nuo politikos pailsėti. Ir taip darbų užtenka. Ir net apie kitus rinkimus – nei Seimo, nei savivaldos – negalvoju“, – ramiai kalbėjo jis ir teigė, kad jokio nusivylimo nejaučia.

Ne vien tik pagyvenę

Tuo tarpu LSDP Panevėžio skyriaus pirmininkas Ramūnas Vyžintas naujienų portalu JP teigė, kad skyrius stiprus ir niekas nesiruošia bėgti iš jo ar keisti į kitą partiją.

„Skyriui priklauso apie 140 narių ir, lyginant su kitomis partijomis, nesame patys silpniausi. Tačiau tokio darinio, kaip jaunieji socialdemokratai, skyriuje atskirai nėra, bet jaunų žmonių turime nemažai. Kiek jų yra tiksliai, pasakyti negaliu. Sakyti, kad Panevėžio skyrius yra vien tik pagyvenusių žmonių skyrius, negalima. Jaunų žmonių tikrai yra“, – nesėkmingai skaičiavo narius R.

Vyžintas ir tęsė:

„Iš skyriaus gretų pasitraukė vienas žmogus. Man apie jo pasitraukimą informavo iš Vilniaus. Jis per elektroninę sistemą parteikė prašymą išstoti, bet kas toks, nepamenu“.

Iš partijos išstojo tik vienas

Pasak LSDP Panevėžio skyriaus pirmininko, kiti skyriaus nariai, kurie dalyvauja įvairiuose renginiuose, išeiti iš partijos nesiruošia.

„Aktyvūs žmonės, kurie tikrai dalyvauja partijos veikloje – nesitraukia. Vienas žmogus pasitraukė, bet nemačiau, kada jis įstojo, ir nemačiau, kada išstojo. Jis renginiuose nedalyvavo ir, jeigu, kokį pusmetį pabuvo partijos nariu, tai nieko nereiškia. Daugiau niekas iš partijos nebėga. Jokio bėgimo nėra, nes partija – pakilime“, – aiškino R. Vyžintas, bet pokalbio pabaigoje prasitarė, kad tas išstojęs iš partijos yra J. Jasiukaitis.

Keista, tačiau LSDP Panevėžio skyriaus pirmininkas apsiriko sakydamas, jog iš partijos išstojęs asmuo, joje išbuvo tik pusmetį. J. Jasiukaitis partijoje buvo daug ilgiau nei ne vieną partiją pakeitęs R. Vyžintas. J. Jasiukaitis LSDP nariu buvo net 16 metų.

jusupnv-03-1.jpgREDAKCIJA REKOMENDUOJA