Laisvalaikis | 7 MIN.

Panevėžio 515-asis: čia būti verta!

Reporteris Monika
2018 m. rugsėjo 4 d. 08:41
atsisiusti.jpg

Jau šį savaitgalį, rugsėjo 79 d., švęsime savo miesto 515-ąjį gimtadienį. Panevėžio miesto savivaldybė ir Bendruomenių rūmai kviečia į renginius. Gerą nuotaiką ir įspūdžius garantuojame!

RUGSĖJO 7 D.

Sveikinimai iš dangaus. Oro balionų skrydžiai rytą ir vakare

Prie Savivaldybės
12 val. Iškilminga vėliavos kėlimo ceremonija

Laisvės a.
12— 23 val. Virtualios realybės interaktyvios pramogos
17— 18 val. Varinių pučiamųjų instrumentų festivalis „Dūdų vasara“

Senvagėje, Laisvės a.
12—23 val. Tautodailininkų, amatininkų, prekybininkų mugė

Senvagėje
12—23 val. „Bombikės“ pramogų sala
17—19 val. Vaikų ir jaunimo koncertas „Gyvenu Panevėžy!“

Prie Bendruomenių rūmų
12—23 val. Pramogų parkas, atrakcionai

Civilinės metrikacijos skyriuje
12—16 val. Tautodailininko V. Ulevičiaus medžio drožinių paroda

Prie Lėlių vežimo teatro
Tarptautinis lėlių teatrų festivalis „Lėlė gatvėje“
13 val. V. Nestajko „Laputė ir vilkas“, rež. S. Efremovas ir M. Ovsianikovas (Ukraina)
20 val. A. A. Milno „Mikė Pūkuotukas“, rež. S. Sbevas (Bulgarija)

Dailės galerijos kiemelyje
Tarptautinis lėlių teatrų festivalis „Lėlė gatvėje“
14.30 val. „Čiukas, mažas didelis paršiukas“, aut. ir rež. D. Armanavičius (Lietuva)
17 val. Š. Pero „Batuotas katinas“, rež. R. Grebeniukas (Ukraina)

Skaistakalnio parke
15—18 val. Lietuvos kariuomenės Panevėžio įgulos sporto šventė. Dalyvauja Lietuvos karių, apskrities policijos, pataisos namų, gaisrininkų, greitosios medicinos pagalbos, miesto ir rajono savivaldybių komandos

Laisvės a., scenoje

VAKARO KONCERTAS
19 val. Naujų idėjų kamerinis orkestras NICO
20 val. Beatrich

20.50 val. krepšinio klubo „Lietkabelis“ sveikinimas ir naujos komandos sudėties pristatymas
21 val. „Lilas ir Innomine“
22 val. „Beissoul & Einius“

Prie kino centro „Garsas“
23 val. Kinas po atviru dangumi. Dok. f. „Žemė: viena nuostabi diena“

RUGSĖJO 8 D.

Oro balionų skrydžiai rytą ir vakare

Senvagėje, Laisvės a.
10—23 val. Tautodailininkų, amatininkų, prekybininkų mugė

Prie Bendruomenių rūmų
11—23 val. Pramogų parkas, atrakcionai
13—17 val. XXVIII tarptautinis sunkiosios atletikos klubo „Jėga“ turnyras

Senvagėje
11—23 val. „Bombikės“ pramogų sala
12.30 val. Varžybų „Laivas-improvizacija“ atidarymas
13—18.30 val. Muzikinis projektas „Lithuanian trombone project & Loreta Sungailienė“, Lietuvos šimtmečio dainų šventės programa „Didžiavyriai“, folkloro ansamblis „Pulkelis“, liaudiškos muzikos kapelų programa
16 val. Varžybų „Laivas-improvizacija“ nugalėtojų apdovanojimai

Prie Lėlių vežimo teatro
11 val. Tarptautinis lėlių teatrų festivalis „Lėlė gatvėje“. Vilniaus teatro „Lėlė“ monospektaklis pagal K. Binkio poemą „Kiškių sukilimas“, rež. R. Driežis

Laisvės aikštėje
11—23 val. Virtualios realybės interaktyvios pramogos
13—16 val. LAIKO LABIRINTAS

Praeities atspindžiai: senoji turgaus aikštė, teatralizuota prekyba, „Panevėžio miesto kino kronikos“, fotovizualizacija „Senasis miestas“, senieji amatai: sviesto mušimas, „Bitininko paslaptys – medaus rojus“, medžio drožyba, senųjų indų pynimas iš žolynų, audimas ir pynimas iš gamtinės medžiagos, edukacinė programa „Gamtos langą pravėrus“, apyrankių, galvos papuošalų gamyba „Sigutės etnoartelėje“, „Senoji siuvykla“, moterų ir merginų kirpykla „Nostalgija“, miestiečių pramogos, sendaikčių paroda, karo ir istorijos klubo „Grenadierius“ programa „Rekonstrukcinis mūšis“, gatvės artistai, oratoriai, moliasvydis, filosofijos ir sielotyros fondo „Silentium“ sakralinių amatų paroda, logikos ir išminties žaidimai, marionečių teatras, performansas vandenyje „Virsmas“, kūrybinės dirbtuvės „Knygos (R)evoliucija“

Ateities vizija: laiko vartai, 3D vizualizacija „Ateities miestas“, transformeris, gyvų skulptūrų alėja „Spalvoti“, medijų performansas „Skubantys“, fotoparoda „Praeitis ir dabartis“, barzdaskučių kirpykla „Egoisto Barber Shop & Spa“, ateities šukuosenos „Oranžinis stilius“, „Basakojo“ takas, programa „Laba aviža – sveikų atradimų trasa“, akcija „Sveikameno iššūkis“, šiuolaikinių paveikslų kūrimas, kūrybinės dirbtuvės „Žaliasis laisvalaikis“, robotų lenktynės „Robobiblioteka“, šokio grupių „Skillz“, „Selevy“, riedlentininkų ir riedutininkų programa, pramogos NASA simuliatoriuje, IV grafičių čempionatas

Savanorių a.
13—16 val. Karaliaus Mindaugo husarų bataliono karinės technikos paroda
Ekspozicija „Panevėžiečių šimtmečio laiškas Lietuvai“
Nacionalinis kraujo centras

Dailės galerijos kiemelyje
13 val. Tarptautinis lėlių teatrų festivalis „Lėlė gatvėje 2018“. „Meškiukas Otas nori miegoti“, aut. ir rež. A. Looris (Estija)

Elektros g.
16-16.45 val. Jungtiniai šokiai

Klaipėdos, Vilniaus, J. Basanavičiaus, Elektros, Vasario 16-osios g.
17.30-19 val. ŠVENTINĖ EISENA

Laisvės a.
18.30 val. Eisenos pristatymas. Pučiamųjų instrumentų orkestro „Panevėžio garsas“ programa

Laisvės aikštėje, scenoje

ŠVENTINIS KONCERTAS
19 val. Panevėžio miesto vadovų sveikinimas
19.05 val. Panevėžio muzikinio teatro simfoninio orkestro programa „Valsų sūkury“ su Laima Česlauskaite-Zamkauskiene ir Tomu Pavilioniu
20 val. „Elvis Presley show“ su Martynu Kavaliausku
21.15 val. Manto Jankavičiaus programa „Queen Show“
23 val. Fejerverkai

RUGSĖJO 9 D.

Oro balionų skrydžiai rytą

Bažnyčiose
Šv. Mišios už miestą ir jo žmones:
9.15 val. Kristaus Karaliaus katedroje
10 val. Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo koplyčioje
10.30 val. Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje
12 val. Švč. Trejybės bažnyčioje

Aukštaitijos sporto komplekse
10-14 val. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapas

Senvagėje, Laisvės a.
10-17 val. Tautodailininkų, amatininkų, prekybininkų mugė

J. Urbšio g.
10—17 val. Automobilių slalomo varžybos „Toyotos“ centro (UAB „Auresa“) taurei laimėti

Senvagėje
11—17 val. „Bombikės“ pramogų sala

Prie Bendruomenių rūmų
11—17 val. Pramogų parkas, atrakcionai
12—15 val. Krepšinio 3x3 varžybos „Dobele“ taurei laimėti


Laisvės a.
12—17 val. Virtualios realybės interaktyvios pramogos

Prie Lėlių vežimo teatro
Tarptautinis lėlių teatrų festivalis „Lėlė gatvėje“
11 val. „Zefyras“, aut. ir rež. A. Bigjohny (Iranas)
16 val. V. Maslovo „Kas“, rež. I. Cukanova (Ukraina)
19 val. „Šešėlių svajonės“, aut. ir rež. A. M. Schlemmeris (Vokietija)

Dailės galerijos kiemelyje
13 val. Tarptautinis lėlių teatrų festivalis „Lėlė gatvėje“. „Juokingas retro“ ir „Pūkuotas šou“, aut. ir rež. S. Solovjovas (Ukraina)

Prie Savivaldybės
13—16 val. Tarptautinis galiūnų turnyras „Savickas Classic 2018“

Laisvės aikštėje, scenoje
14-17 val. Aukštaitijos regiono dainų ir šokių šventė „Šimtmečio skrynia“. Dalyvauja Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių, Kėdainių, Ukmergės, Marijampolės, Biržų, Rokiškio, Kupiškio, Pasvalio, Švenčionių, Vilniaus meno kolektyvai, P.Meškėla, instrumentalistas S. Petreikis

Kino centre „Garsas“

15 val. XIV respublikinis trumpametražių filmų festivalis „Aš+Miestas=Kinas“


Šiauliai
D. Jakimavičienė: didžiausia dovana yra gyvenimas
„Čia ateina tie, kurie mato širdimi“, – sako Dovilė Jakimavičienė, „Oh yes I do“ ir „Gražūs dalykai“ įkūrėja. Šiaulietės parduotuvė-studija siūlo įvairias dovanų idėjas ir aksesuarus šventėms.
Veidai | 2 MIN.
0
Šiauliai
Šiauliuose vyks Kalėdinių giesmių vakaras
Kultūra | 2 MIN.
0
Pakruojis
Pakruojyje vyras viešoje vietoje sumušė kitą vyrą
Kriminalai | 2 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Gruodį „DPD Lietuva“ pristatomų siuntų skaičius išauga mažiausiai dvigubai, todėl net smulkiausios klaidos, pavyzdžiui, netikslus adresas, telefono numeris ar netinkamai supakuota siunta gali lemti vėlavimą. Nors kurjeriai šiuo metu dirba maksimaliu pajėgumu, „DPD Lietuva“ komunikacijos vadovas Tomas Vaišvila pabrėžia, kad būtent šie paprasti žingsniai dažnai nulemia, ar kalėdinė dovana po eglute atsidurs laiku.
Kalėdų gidas | 4 MIN.
0
Kalėdos kiekvienam Zodiako ženklui atneša vis kitokią energiją. Vieniems tai – netikėta dovana ar romantiška akimirka, kitiems – svarbus suvokimas, kad laikas kažką paleisti. Šių metų šventinis laikotarpis bus ypatingas: kai kurie ženklai pajus tikrą sėkmės bangą, o kiti gaus švelnią, bet reikalingą gyvenimo pamoką.
Lietuva | 3 MIN.
0
Pasaulis
Pakruojis
Kancleris Friedrichas Merzas pareiškė, kad istorija įvertins, kaip jo vyriausybė susidoroja su didžiausiais šiandien Vokietijai tenkančiais iššūkiais.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Gruodžio 12-osios vakarą jau 20-ąjį kartą buvo pasveikintas neeilinius pasiekimus parodęs Pakruojo krašto jaunimas – įvyko tradiciniai jaunimo apdovanojimai „Jaunosios žvaigždutės 2025“. Už įvairias iniciatyvas, pasiekimus, įgyvendintas idėjas apdovanota 15 jaunųjų nominantų mokslo, sporto, verslumo, kultūros bei kitose srityse.
Jaunimas | 2 MIN.
0


Vyriausybė pripažino žemės ir maisto ūkį nacionaliniam saugumui svarbia sritimi. Toks sektoriaus pripažinimas leis kurti ir palaikyti atsparią bei savarankišką šalies apsirūpinimo maistu sistemą.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 3 MIN.
1
Europos Komisijos (EK) pristatytas pasiūlymas dėl ilgalaikio Europos Sąjungos (ES) biudžeto 2028–2034 metams kelia daug rimtų klausimų. Ypač dėl to, kad žemės ūkio, kaimo plėtros ir žuvininkystės finansavimas mažėtų apie 20 proc. (palyginti su 2021-2027 metų laikotarpiu) ir dėl numatomo steigti naujo fondo.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 6 MIN.
1

Lietuva
Lietuva
Tarp 123 šeštadienį iš Baltarusijos kalinimo įstaigų išlaisvintų asmenų yra du Lietuvos piliečiai, pranešė Užsienio reikalų ministerija (URM).
Lietuva | 3 MIN.
1
Vilniaus apygardos prokuratūra nutraukė anksčiau pradėtą ikiteisminį tyrimą dėl laidos „LRT forumas“ vedėjo Edmundo Jakilaičio šmeižimo – žurnalistas ir visuomenininkas į teisėsaugą buvo kreipęsis dėl „aušriečių“ lyderio Remigijaus Žemaitaičio pasisakymo apie jį.
Lietuva | 4 MIN.
14

Šiauliai
Radviliškis
Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narių balsavimas buvo paskutinis žingsnis dėl ugdymo aplinkos mokesčio išlaikymo didinimo Šiaulių mieste ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą gaunantiems vaikams. Ir politikai buvo vieningi. Tėvams pinigines teks ploninti jau nuo Naujųjų, nes sprendimo projektas įsigalios nuo sausio 1 dienos. Vaikų vasaros atostogas taip pat teks planuoti atsakingiau. Ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą teikiančios švietimo įstaigos iš anksto neatostogausiančių vaikų tėvų reikalaus avansinio mokesčio.
Politika | 5 MIN.
0
Radviliškio rajono savivaldybės taryba praėjusiame posėdyje vienbalsiai pritarė taikos sutarties pasirašymui tarp Savivaldybės ir Radviliškio Švenčiausios Mergelės Marijos Gimimo parapijos. Šis sprendimas padėjo tašką daugiau nei penkiolika metų besitęsiančioje istorijoje dėl Socialinių paslaugų centro pastato nuosavybės ir naudojimo.
Politika | 4 MIN.
0

Kelių eismo taisyklės (KET) sukurtos ne tik eismui reguliuoti, bet ir saugumui užtikrinti. Kai kuriems eismo dalyviams atrodo, kad laikytis visų taisyklių nėra būtina, tačiau toks požiūris yra klaidingas ir pavojingas. Net menkiausias taisyklių nepaisymas gali turėti skaudžių, o kartais ir tragiškų pasekmių.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0
Kelionė automobiliu – tai ne tik transporto priemonės vairavimas, bet ir emocinis iššūkis vairuotojui. Daugeliui kelią apkartina stresas, kuris iš dalies kyla ne dėl išorinių veiksnių, o dėl prasto pasiruošimo kelionei. Kruopštus kelionės planavimas leidžia sumažinti įtampą ir išvengti rizikos kelyje.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0

Pasaulis
Pasaulis
Juodoji jūra neturėtų būti laikoma konfrontacijos arena ir privalo išlikti saugi laivybai. Taikos pasiekimas yra realus, o pastangos turi būti sutelktos šia kryptimi.
Pasaulis | 2 MIN.
0
Europos Sąjunga šeštadienį paragino paleisti Nobelio taikos premijos laureatę Narges Mohammadi, kuri Irano saugumo pajėgų sulaikyta kartu su mažiausiai aštuoniais kitais aktyvistais.
Pasaulis | 3 MIN.
0


Šiauliai
Radviliškis
Dar vos prieš dešimtmetį frazė „globali karjera“ Lietuvos kontekste buvo beveik išskirtinai siejama su vienu miestu – Vilniumi. Norint dirbti su tarptautiniais klientais, gauti vakarietišką atlyginimą ir kopti karjeros laiptais, persikėlimas į sostinę buvo neišvengiamas. Tačiau šiandien situacija – kitokia. Skaitmeninė transformacija, pandemijos įtvirtintas nuotolinis darbas ir naujas įmonių požiūris į talentų paiešką leidžia Alytui, Šiauliams ar Panevėžiui tapti ne tik patogaus gyvenimo, bet ir pasaulinio lygio karjeros centrais.
Verslas | 5 MIN.
0
Gruodžio 5 dieną Radviliškio rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis kartu su Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėju Gintautu Viču lankėsi prie Šeduvos baigiamoje statyti UAB „JPackaging“ gamykloje. Vizito metu su įmonės vadovais aptarta statybų eiga, darbų sparta ir iššūkiai, kurie dar lieka iki starto.
Verslas | 3 MIN.
0

Pakruojis
Šiauliai
Gruodžio 5 dieną, apie 19.30 valandą, Pakruojyje, Pramonės gatvėje, viešoje vietoje, vyras, gimęs 2002 metais, sumušė vyrą.
Kriminalai | 2 MIN.
0
Policijos pareigūnai Šiauliuose aptiko narkotinių medžiagų.
Kriminalai | 2 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Spindulio gatvėje oficialiai baigti rangos darbai. Čia iš esmės sutvarkyta važiuojamoji dalis: atnaujinta 660 m asfalto dangos kartu su nuovažomis.
Gatvė | 2 MIN.
1
Šiaulių rajone ketvirtadienio vakarą įvyko eismo įvykis, kurio metu, pirminiais duomenimis, vienas automobilis trenkėsi į kito galą. Vieno iš vairavusių asmenų sveikatos būklę medikai vertino ligoninėje.
Gatvė | 2 MIN.
0
Kaunas
Lietuva
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad vakar, gruodžio 11 d., Kaune parblokštos dvi pėsčiosios.
Gatvė | 2 MIN.
0
Kasdien pravažiuojame dešimtis ar net šimtus kilometrų ir dažnas įsitikinęs – vairuoju atsargiai, man nieko nenutiks. Tačiau statistika kalba kitaip: kelių eismo įvykiai įvyksta per sekundę, o jų pasekmės gali būti gerokai skaudesnės, nei tikėtasi. Ne vienas vairuotojas pripažįsta, kad tik po pirmo rimtesnio incidento suprato, jog automobilio draudimas nėra formalumas, o reali finansinė pagalba, galinti apsaugoti nuo tūkstantinių nuostolių. Tokiais atvejais ypač vertinama, kai sprendimus galima priimti greitai – čia į pagalbą ateina ir Perlo draudimas, leidžiantis apsidrausti per kelias minutes.
Gatvė | 3 MIN.
0

Radviliškis
Šiauliai
Antradienio vakarą Radviliškio sporto arenoje tvyrojo ypatinga atmosfera: FSK „Radviliškis“ žaidė paskutines šių metų rungtynes namuose.
Sportas | 3 MIN.
0
„Šiaulių bėgimas“ tapo 2025 metų Lietuvos sporto iniciatyva. Į šį renginį įsitraukė visos Šiaulių miesto švietimo ir sporto įstaigos: vieni stojo prie starto linijos, kiti kūrė trasas, rūpinosi saugumu, logistika ir šventine atmosfera.
Sportas | 2 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
„Čia ateina tie, kurie mato širdimi“, – sako Dovilė Jakimavičienė, „Oh yes I do“ ir „Gražūs dalykai“ įkūrėja. Šiaulietės parduotuvė-studija siūlo įvairias dovanų idėjas ir aksesuarus šventėms.
Veidai | 2 MIN.
0
Gruodžio 19 d. 18.30 val. Šiaulių kultūros centras kviečia visus susiburti Prisikėlimo aikštėje ir pasinerti į jaukią, šventinę nuotaiką – čia vyks Kalėdinių giesmių vakaras.
Kultūra | 2 MIN.
0
Pakruojis
Šiauliai
Gruodžio 12-osios vakarą jau 20-ąjį kartą buvo pasveikintas neeilinius pasiekimus parodęs Pakruojo krašto jaunimas – įvyko tradiciniai jaunimo apdovanojimai „Jaunosios žvaigždutės 2025“. Už įvairias iniciatyvas, pasiekimus, įgyvendintas idėjas apdovanota 15 jaunųjų nominantų mokslo, sporto, verslumo, kultūros bei kitose srityse.
Jaunimas | 2 MIN.
0
Artėjant gražiausioms metų šventėms, kviečiame apsilankyti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Čia šventinė nuotaika kuriama ne tik knygomis, bet ir mažais stebuklais. Apie juos – šioje „Mama kalba“ laidoje, kuri ypač tiks visai šeimai.
Kultūra | 5 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Lietuvoje savarankiškai dirbančių asmenų skaičiui viršijus 300 tūkst., vis daugiau kalbama ir apie jų poreikį įsigyti nekilnojamojo turto. Kelias iki nuosavo būsto savarankiškai dirbantiesiems gali būti sudėtingesnis. Finansų įstaigos, vertindamos laisvai samdomų specialistų ar smulkiųjų verslininkų paraiškas, taiko griežtesnius kriterijus, todėl norint gauti paskolą būtina kruopščiai pasiruošti, rašoma banko „Bigbank“ pranešime žiniasklaidai.
Namai | 5 MIN.
0
Šiandien vos keliais paspaudimais telefono ekrane technologijos tvarko namus, reguliuoja šildymą ir apšvietimą bei apsiperka. Inovacijos ir dirbtinis intelektas yra integruojamas net į buitinės technikos prietaisus, pavyzdžiui, šaldytuvus. Technologinės naujovės leidžia palengvinti jų priežiūrą, su kuria susiję nemažai mitų. Kokie jie ir ar juose yra bent krislas tiesos?
Namai | 5 MIN.
0

Šiauliai
Tauragė
„Čia ateina tie, kurie mato širdimi“, – sako Dovilė Jakimavičienė, „Oh yes I do“ ir „Gražūs dalykai“ įkūrėja. Šiaulietės parduotuvė-studija siūlo įvairias dovanų idėjas ir aksesuarus šventėms.
Veidai | 2 MIN.
0
Lietuvos ryto TV laida „Geriausias“ ir toliau kviečia žiūrovus leistis į pažintines keliones po geriausias, išskirtiniausias ir kartais dar ne visiems atrastas Lietuvos vietas. Šįkart laidos vedėjas Egidijus Vaškelevičius į kelionę po Tauragės apskritį pakvietė žinomą turinio kūrėją Edviną Malakauską.
Veidai | 3 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Kalėdos kiekvienam Zodiako ženklui atneša vis kitokią energiją. Vieniems tai – netikėta dovana ar romantiška akimirka, kitiems – svarbus suvokimas, kad laikas kažką paleisti. Šių metų šventinis laikotarpis bus ypatingas: kai kurie ženklai pajus tikrą sėkmės bangą, o kiti gaus švelnią, bet reikalingą gyvenimo pamoką.
Horoskopai | 3 MIN.
0
Žuvis jau daugelį metų išlieka neatsiejama lietuviškos virtuvės dalimi, ypač šventiniu laikotarpiu. Tai produktas, kurį pirkėjai vertina dėl lengvo paruošimo, maistingumo ir puikios alternatyvos tradiciniams mėsos patiekalams. Ant Kūčių stalo žuvis tinka tiek kepta, tiek troškinta, tiek patiekta kaip šaltas užkandis. Artėjant didžiausioms metų šventėms, prekybos tinklo „Rimi“ ekspertai siūlo išbandyti du nebrangius žuvies patiekalus, kurie puikiai tiks tiek Kūčių stalui, tiek gardžiai vakarienei su šeima ar draugais.
Virtuvė | 4 MIN.
0
Lietuva
Gruodžio 12-osios horoskopas: ramybės žvilgsnis į detales
Horoskopai | 4 MIN.
0
Lietuva
Liūto horoskopas 2026-iesiems
Horoskopai | 5 MIN.
0
Lietuva
Svajonių darbas kiekvienam Zodiako ženklui
Horoskopai | 5 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Kalėdos kiekvienam Zodiako ženklui atneša vis kitokią energiją. Vieniems tai – netikėta dovana ar romantiška akimirka, kitiems – svarbus suvokimas, kad laikas kažką paleisti. Šių metų šventinis laikotarpis bus ypatingas: kai kurie ženklai pajus tikrą sėkmės bangą, o kiti gaus švelnią, bet reikalingą gyvenimo pamoką.
Horoskopai | 3 MIN.
0
Gruodžio 13-oji – Šviesos diena, šv. Liucija.
Horoskopai | 4 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Žuvis jau daugelį metų išlieka neatsiejama lietuviškos virtuvės dalimi, ypač šventiniu laikotarpiu. Tai produktas, kurį pirkėjai vertina dėl lengvo paruošimo, maistingumo ir puikios alternatyvos tradiciniams mėsos patiekalams. Ant Kūčių stalo žuvis tinka tiek kepta, tiek troškinta, tiek patiekta kaip šaltas užkandis. Artėjant didžiausioms metų šventėms, prekybos tinklo „Rimi“ ekspertai siūlo išbandyti du nebrangius žuvies patiekalus, kurie puikiai tiks tiek Kūčių stalui, tiek gardžiai vakarienei su šeima ar draugais.
Virtuvė | 4 MIN.
0
Vėlyvą rudenį ir žiemą Lietuvoje prasideda citrusinių vaisių metas – prekybos vietose pakvimpa apelsinais, greipfrutais, saldžiais mandarinais bei prinokusiomis citrinomis. Tai laikotarpis, kai ypač verta išbandyti šių vaisių skonių įmantrybes virtuvėje, todėl „Rimi“ dalijasi keliais įkvepiančiais receptais – vienas jų tiks pasitinkant Kūčias, kitas – gali virsti saldžia Kalėdų dovana.
Virtuvė | 4 MIN.
0