Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Paminėtas gražių emocijų kupinas Sūduvos gimnazistų šimtadienis
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2024 m. Vasario 26 d. 16:34

Paminėtas gražių emocijų kupinas Sūduvos gimnazistų šimtadienis

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Marijampolės savivaldybė


293179

Penktadienį Marijampolės kultūros centre rinkosi Sūduvos gimnazijos abiturientai, jų tėveliai, pedagogai bei svečiai, kurie tradiciškai minėjo 47-osios gimnazijos laidos šimtadienį.

Šimtadienis – tai šimtas žingsnių iki didžiojo gyvenimo išbandymo – egzaminų. Vieniems užtenka mažesnių žingsnelių, kitiems tenka labiau pasistengti. Žengiant paskutinius žingsnius mokyklinio gyvenimo keliu, galima daug ką pamatyti, suprasti ir išmokti.

Abiturientus pasveikinti atvykęs Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis kreipėsi į gimnazistus, jų tėvelius ir mokytojus. 47-osios gimnazijos laidos abiturientams Savivaldybės administracijos direktorius linkėjo tvirtybės ir gerų rezultatų: „Mieli abiturientai, laukiantys egzaminai bus rimtas išbandymas jums, tačiau tikiu, kad esate pasiruošę juos įveikti su pasitikėjimu ir drąsa. Linkiu jums tvirtų nervų, aštraus proto ir puikių rezultatų, kuriais galėsite didžiuotis tiek jūs, tiek jūsų artimieji. Sveikinu šimtadienio proga ir linkiu sėkmės bei laimės kelyje į naują pažinimą ir siekius!“.

Gražioje ir puikiai suorganizuotoje šventėje netrūko šokių, dainų, jausmingų emocijų ir šilumos. Abiturientams buvo linkima į gyvenimą žiūrėti drąsiai, kūrybingai ir atkakliai siekti savo tikslų.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA