REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 28 d. 08:33

Paminėta Pasaulinė nevyriausybinių organizacijų diena

Šakiai

Šakių rajono savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Šakių rajono savivaldybė


293311

Vasario 27-oji – Pasaulinė nevyriausybinių organizacijų diena. Ji skirta pabrėžti svarbią šio sektoriaus misiją ir pagerbti nevyriausybines organizacijas, jų narius bei savanorius, reikšmingai prisidedančius prie visuomenės gerovės kūrimo.

NVO diena turiningai ir smagiai paminėta ir Šakiuose. Nuotolinį sveikinimą Šakių rajono NVO perdavė Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras, susirinkusius sveikino renginyje lankęsis Seimo narys Giedrius Surplys, o Šakių rajono savivaldybės vicemeras Darius Jakavičius sveikindamas šios dienos minėjimo proga džiaugėsi stipria NVO komanda mūsų rajone.

LR Prezidento kanclerė Agila Barzdienė skaitė „Lietuvos galia“ iniciatyvos pranešimą, po kurio renginio dalyviai ir svečiai diskutavo apie nevyriausybinių organizacijų vaidmenį ir įtaką bendruomenėms bei galimybes ir iššūkius, su kuriais susiduria organizacijos, diskusiją moderavo Tautvydas Šukys.

Kardokų gamtos akademijos koordinatorius ir vizionierius Šarūnas Jankauskas skaitė pranešimą „NVO partneris (žmonėms) ar konkurentas (valstybei)?“, vaikų ir jaunimo klubas „Ledlaužis“ pristatė pranešimą apie hidrolatų gamyba ir biologinę jų veiklą, kurį skaitė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos mokinės: Augustė Stadelninkaitė ir Emilija Vencius.

Jaukiai pabendravę po oficialios renginio dalies, visi išsiskirstė ne tik pasidalinę, tačiau ir pasisėmę gerųjų organizacijų patirčių ir ateities planų, siekiant atliepti skirtingus visuomenės poreikius ir užtikrinant visų Lietuvos gyventojų socialinę gerovę.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA