REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 19 d. 16:16

Palanga svarsto atnaujinti tilto į jūrą apšvietimą: dalis šviestuvų keistų spalvas

Palanga

BNS/Fotobankas nuotr.

Austėja Masiokaitė-LiubinienėŠaltinis: BNS


283906

Palanga svarsto atnaujinti tilto į jūrą apšvietimą: savivaldybė yra paskelbusi išankstinę konsultaciją dėl atitinkamo viešojo pirkimo.

Kaip nurodoma jo dokumentuose, ant tilto bei J. Basanavičiaus gatvėje būtų montuojami nauji šviestuvai, dalis jų turėtų galimybę keisti spalvą.

Ant tilto bei tako pietinėje pusėje rengiamasi demontuoti esamą apšvietimą ir tinklus. Vietoj jų būtų projektuojamas naujas trijų zonų apšvietimas.

Pirmoji zona apimtų viršutinį tilto apšvietimą su naujomis atramomis ir LED šviestuvais. Antroji apšvietimo zona būtų tilto apačioje ir apšviestų jo medinę dangą. Kiekvienas šios zonos šviestuvas turėtų galimybę keisti spalvas.

Trečioji apšvietimo zona apimtų tilto konstrukcijas bei vandenį. Šios zonos šviestuvai taip pat turėtų galimybę keisti spalvas.

J. Basanavičiaus gatvėje rengiamasi demontuoti esamas 97 atramas su 112 šviestuvų ir vietoje jų įrengti naujus.

Dar keturis šviestuvus planuojama demontuoti Ronžės (Rąžės) upės prieigose, o Jūratės ir Kastyčio skvere būtų demontuojamos trys atramos su prožektoriais bei 14 šviestuvų aplink fontaną, vietoj jų įrengiant apšvietimą už aikštės kietosios dangos ribų.

Konsultacija su tiekėjais dėl šių darbų vyks iki lapkričio pabaigos, kada ketinama įvykdyti darbus, nenurodoma.REDAKCIJA REKOMENDUOJA