REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 22 d. 14:00

Pakruojyje paminėta Tarptautinė gido diena

Pakruojis

Etaplius.ltŠaltinis: Pakruojo rajono savivaldybės inf.


292850

Tai žmonės, kurie žino daugiausia istorijų apie Pakruojo kraštą, kurie žino kiekvieną gražiausią jo kampelį, o pasakojimai verčia suklusti net ir visko girdėjusius! Minint Tarptautinę gido dieną, Pakruojo ugniagesių draugijos stoginėje susirinko būtent šie žmonės – Pakruojo gidai.

Gražios, profesinės dienos proga jų pasveikinti atvyko Pakruojo rajono savivaldybės vicemerai Virginijus Kacilevičius ir Simona Lipskytė. Vicemerė S. Lipskytė sveikindama džiaugėsi, jog susikūrusi gidų asociacija Pakruojyje aktyviai vykdo savo veiklą bei savo ekskursijomis stebina net ir viską jau žinančius pakruojiečius. Vicemeras V. Kacilevičius prižadėjo, kad šiais metais pasistengs sudalyvauti visose jų organizuojamose ekskursijose! Pasveikinti gidų ir padėkoti už daug žinių ir jėgų reikalaujantį darbą atvyko ir Pakruojo rajono savivaldybės tarybos narė ir Pakruojo miesto vietos veiklos grupės vadovė Vaida Šeižė, savivaldybės administracijos direktorius Mindaugas Veliulis, Pakruojo verslo informacijos centro turizmo vadybininkė Rūta Kukienė ir Ilzenbergo dvaro atstovai.

Minėjimo metu taip pat buvo pristatyta atnaujinta, interaktyvi ekspozicija apie iškilią Pakruojo krašto asmenybę, menininką Stasį Ušinską. Susirinkę svečiai galėjo išbandyti virtualios realybės akinius, pasiklausyti istorijų apie S. Ušinsko gyvenimą ir jo kūrybą, taip pat susipažinti su senuoju Pakruojo ugniagesių draugijos stoginės gyvenimu bei to meto ugniagesio profesija.REDAKCIJA REKOMENDUOJA