REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Balandžio 25 d. 16:52

Pakruojo savivaldybė ketina V. Blinkevičiūtę paskelbti krašto garbės ambasadore

Šiauliai

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Reporteris AustėjaŠaltinis: Etaplius.lt


172847

Pakruojo rajono savivaldybė planuoja eksministrei europarlamentarei Vilijai Blinkevičiūtei suteikti krašto garbės ambasadoriaus vardą.

„Nors per visą savo karjerą Vilija užėmė ir užima daug garbingų ir atsakingų pareigų, tačiau siūlymą teikusi Pakruojo moterų draugija atkreipia dėmesį, kad Vilija visada suranda laiko, noro ir galimybių dalyvauti Pakruojo krašto NVO ir bendruomenių organizuojamuose renginiuose, bendrauja su kraštiečiais ir noriai dalijasi patirtimi visais aktualiais klausimais“, – teigiama projekto aiškinamajame rašte.

„Viešojoje erdvėje visada galima rasti šiltų Vilijos atsiliepimų apie gimtąjį Pakruojo kraštą, todėl šiuo metu atsakingas Europos Parlamento nario pareigas einanti Vilija Blinkevičiūtė tikrai verta Pakruojo krašto garbės ambasadoriaus vardo“, – rašoma dokumente.

Lietuvos socialdemokratų partijos narė V. Blinkevičiūtė yra gimusi Pakruojo rajone, Linkuvoje, čia baigė mokyklą.

Pagal nuostatus, Pakruojo krašto ambasadoriaus vardas gali būti suteikiamas nepriekaištingos reputacijos asmenims, vykdantiems aktyvias verslo, turizmo, investicijų pritraukimo, kultūros, sporto, socialinės plėtros ir kitų sričių veiklas, sutinkantiems atstovauti Pakruojui, garsinti jo vardą, bendradarbiauti ir dalytis savo patirtimi bei ryšiais įgyvendinant įvairius Pakruojo rajono savivaldybės projektus, iniciatyvas.

Sprendimą dėl ambasadoriaus vardo suteikimą turi priimti Pakruojo rajono savivaldybės taryba. Šį klausimą ji planuoja svarstyti kitą savaitę.

V. Blinkevičiūtė yra ėjusi socialinės apsaugos ir darbo viceministrės, ministrės, Seimo narės pareigas, nuo 2009 metų renkama į Europos Parlamentą.

Šiuo metu ji siekia vadovauti opozicinei Lietuvos socialdemokratų partijai.

BNSREDAKCIJA REKOMENDUOJA