REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2019 m. Gegužės 6 d. 16:42

Pagėgiuose pagerbti ugniagesiai

Tauragė

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


82699

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir Pagėgių savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Ričardas Bartkevičius Šv. Floriono dienos proga aplankė Stoniškių, Pagėgių ir Vilkyškių ugniagesių – gelbėtojų komandas.

Savivaldybės vadovas padėkojo už kasdienį sunkų darbą žmonių gerovei, palinkėjo asmeninės laimės bei sėkmės ir akcentavo svarbią šio darbo misiją ir tikslą – apsaugoti žmonių gyvybę, sveikatą ir turtą.

Vadovas taip pat paminėjo, kad savivaldybės investicijų skyriaus specialistai rengia dokumentus ir jau pradėtas vykdyti projektas su Zabludow ir Dobrzynevo (Lenkija) savivaldybėmis, kurio metu ugniagesiai gelbėtojai ne tik lankys kaimyninę šalį ir semsis gerosios patirties bei kels savo profesionalumo lygį, bet projekto dėka bus įsigyta ir naujas automobilis, įranga ir drabužiai ir pan.

Tą pačią dieną Meras vyko į Palangoje vykusį renginį skirtą ugniagesių gelbėtojų profesinei šventei paminėti, kurį organizavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Vidaus tarnybos pulkininkas Marius Garbenis ir komanda.REDAKCIJA REKOMENDUOJA