REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Rugpjūčio 13 d. 15:12

Padėkota Lietuvos kariuomenei ir aptartos bendradarbiavimo galimybės

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


94768

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir Žagarės reginio parko direkcijos direktorius, Joniškio rajono tarybos narys Mindaugas Balčiūnas dalyvavo susitikime su Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento atstovais Vilniuje. Vizito metu departamento atstovams buvo įteikta padėka už gražų bendradarbiavimą, savo veiklos pristatymą Žagarės vyšnių festivalio metu.

Kiekvienam iš mūsų yra svarbu jaustis saugiam ir tikėti Lietuvos kariais ir savanoriais, kurie yra arti žmonių ne tik ekstremaliose situacijose, bet ir kasdieniniame gyvenime. „Stiprybės, darnos ir abipusio supratimo bendradarbiaujant su įvairiomis institucijomis ir tarnaujant Tėvynės labui“, – Lietuvos kariuomenės atstovams linkėjo savivaldybės meras V. Galius ir Žagarės regioninio parko direktorius M. Balčiūnas.

Susitikime diskutuota apie galimybę savivaldybei bendradarbiauti kartu su Lietuvos kariuomene įgyvendinant istorinius projektus, sutarta dėl dalyvavimo kitų metų rajoniniuose renginiuose bei Žagarės vyšnių šventėje.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA