REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Liepos 21 d. 14:27

Padėkota Joniškio rajono garbės ambasadorei už pagalbą organizuojant ukrainiečių vaikų užimtumą

Joniškis

Etaplius.ltŠaltinis: Joniškio rajono savivaldybės inf.


240901

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir administracijos direktorius Tomas Armonavičius susitiko su Joniškio rajono garbės ambasadore Simona Valančiūte-Kaušas.

Susitikimo metu padėkota Joniškio rajono garbės ambasadorei už pagalbą ir paramą organizuojant ukrainiečių vaikų vasaros užimtumą.

„Norime padėkoti už prasmingą indėlį ir pagalbą išpildant Ukrainos vaikų svajonę, praleisti dalį atostogų Europoje, kur galėtų pailsėtų nuo įtampos ir streso“, – sakė V. Gailius.

Simona Valančiūtė-Kaušas kartu su San Diego ir Joniškio Rotary klubais finansine parama prisidėjo prie ukrainiečių vaikų stovyklų ir veiklų organizavimo Joniškyje.

Atvykę vaikai iš Ukrainos ir Joniškyje gyvenantys ukrainiečiai vaikai stovyklų ir veiklų metu turėjo galimybę susipažinti su mūsų kraštu ir dalyvauti įvairiose Joniškio organizacijų įgyvendinamose veiklose.

Susitikimo metu Savivaldybės vadovai pristatė Joniškio rajono savivaldybės patirtį teikiant humanitarinę paramą Ukrainai, ukrainiečių priėmimą rajone, iniciatyvas ir nuolatinį bendradarbiavimą su miestu-partneriu Novoselica (Ukraina), ateities planus.

Primename, kad Simonai Valančiūtei­-Kaušas Joniškio rajono garbės ambasadoriaus vardas suteiktas 2021 m. kovo 25 d. Joniškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-16.

Simona Valančiūtė-Kaušas gimė ir augo Joniškyje, mokėsi Joniškio „Aušros“ gimnazijoje ir Algimanto Raudonikio meno mokykloje, prieš 24 metus išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas ir iki šiol gyvena San Diego mieste, Kalifornijos valstijoje. Šiuo metu joniškietė yra nepelno siekiančios organizacijos „San Diego Oasis“ prezidentė, kuri vienija apie 50 tūkstančių vyresnio amžiaus žmonių iš San Diego. Pagrindinė organizacijos misija – padėti jiems būti socialiai aktyviems, sportuoti, mokytis, realizuoti save padedant vaikams siekti pažangos ugdymo programose. Aktyvi joniškietė taip pat San Diego Rotary klubo, kuris yra 4 pagal dydį pasaulyje, tarybos narė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA