REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2022 m. Kovo 31 d. 15:10

Padėkota dviem ilgametėms Varėnos rajono bibliotekininkėms

Alytus

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


211126

Antradienį Varėnos viešojoje bibliotekoje padėkos žodžiai už ilgametį – 43 metų – darbą skambėjo Senosios Varėnos Balio Gražulio bibliotekos bibliotekininkei Rimai Vainalavičienei ir Tolkūnų k. bibliotekos bibliotekininkei Danai Danevičienei.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta padėkojo darbuotojoms už jų prasmingus darbus, kuriais puoselėjo ir gražino Varėnos kraštą, už bendruomenės tradicijų saugojimą ir pastangas, kad biblioteka visuomet išliktų kultūros židiniu: „Bibliotekininkai – ne tik kultūros darbuotojai, bet ir kompiuterinių technologijų specialistai, psichologai, pedagogai bei draugai. Jūs esate dvasios stiprybės ir šviesių minčių skleidėjai“.

Varėnos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorius Eitaras Kazimieras Krupovičius padėkojo bibliotekininkėms už atsidavimą savo profesijai ir be galo reikšmingą indėlį į rajono kultūrinį gyvenimą. Per šiuos 43-ejus darbo metus R. Vainalavičienė ir D. Danevičienė užaugino ne vieną skaitytojų kartą.

Susirinkę kolektyvo nariai ir svečiai bibliotekininkėms linkėjo stiprios sveikatos, įkvėpimo naujoms veikloms ir naujiems gyvenimo iššūkiams.REDAKCIJA REKOMENDUOJA