Paaiškėjo Pagėgių savivaldybės krepšinio pirmenybių nugalėtojai

Pagėgiai

Etaplius.LTŠaltinis: Pagėgių savivaldybė

296592

Čia tai buvo!Tokios geros emocijos po š.m. kovo 27 dienos vykusių Pagėgių savivaldybės krepšinio pirmenybių finalinių rungtynių.

Dėl trečios vietos kovojo „Pagėgių bendruomenės“ ir Pagėgių MSM komandos. Rungtynės prasidėjo nervingai, komandas kaustė atsakomybė, metimai nekrito. Puikią atkarpą sužaidžia Ignas Motūza pelnęs 6 taškus. Moksleivių treneris Vilius Klumbys reikalauja gynybos, kas pasiteisina, puikiai sužaidžia Matas Kuskys ir 19 – 11 pirmą kėlinį laimi moksleiviai. Kieta gynyba pareikalauja pražangų, moksleiviai sumažina aktyvumą ir pralaimi antrą kėlinį 18 – 4. Trečiam kėlinį kovingasis Vidas Austynas, atstovaudamas „Pagėgių bendruomenės“ komandai, sumeta tris tritaškius iš eilės ir pasiunčia MSM komandą į nokdauną, nuo kurio moksleiviai iki rungtynių pabaigos neatsigauna. 74 – 46 bendruomenės komanda džiaugiasi iškovota pirmenybėse trečia vieta.

Rezultatyviausi „Pagėgių bendruomenės“ komandos žaidėjai: G. Grabauskas – 20 tšk., A. Petrauskas – 17 tšk., V. Austynas – 11 tšk. Rezultatyviausi Pagėgių MSM komandos žaidėjai: M. Kuskys – 20 tšk., A. Pocius – 7 tšk., M. Skvirba – 6 tšk.

Pertraukoje tarp varžybų žiūrovai pamatė ko dar nėra matę. Tritaškių konkurse dalyvavo po du žaidėjus iš kiekvienos komandos. Taikliarankiai įsitikino, kad mesti per konkursą yra visai kitaip nei per varžybas. Pataikymo procentas sumažėja, tačiau ne visiems, Ramūnas Kuzmarskis, atstovaudamas ,,Pagėgių rinktinei“, sumeta trylika kamuolių iš penkiolikos ir surenka 16 taškų. Primename, kad už paskutinį įmestą kamuolį skiriama du taškai. Fantastiškas pasirodymas būtų bet kokioje sporto arenoje, salė ošė, bet turnyras tęsėsi. Į finalą pakliuvo – du geriausius rezultatus pasiekę krepšininkai – Ramūnas Kuzmarskis ir Kristupas Majoravičius. Finale K. Majoravičius surenka – 7 taškus, ir tampa nugalėtoju, o R. Kuzmarskis, po emocijų audros, pataiko 6 ir lieka antroje vietoje, trečią vietą užėmė Mantas Lacis, surinkęs grupėje 7 taškus.

Finalo kovos įtampa jau jautėsi per komandų apšilimą. Tokios varžybų kovos senai Pagėgiai bematė. Kova už kiekvieną kamuolį, rezultatas keitėsi tai vienos komandos naudai tai kitos. Pirmas kėlinys baigiasi 15 – 16, „Lumpėnų“ naudai. Puikią atkarpą sužaidžia Š. Mikelis su savo praėjimas po krepšiu, gerai jam talkina R. Bačiulis. Pasieniečiai jungia savo fiziškumą ir laimi antrą kėlinuką 24 – 20. Trečiame kėlinyje, iki tol labai sėkmingai ir aktyviai žaidęs pasienietis D. Zemlauskas, nesuvaldo emocijų, spirią kamuolį į lubas ir teisėjų nubaudžiamas. Pasieniečių lyderystę perėmė A. Musvydas ir toliau sėkmingai veda komandą. Lumpėnų lyderis Š. Mikelis gauną penktą pražangą ir palieką aikštę. Bet Lumpėnai yra Lumpėnai, sėkmingai pasijungia D. Viršilas ir reikiamu momentu pataiko svarbius metimus. Intriga išliko iki pat paskutinės minutės, pasienietis R. Puodžiūnas iš trijų baudų pataiko vieną, ,,Lumpėnų“ komandos narys A. Budrikas smeigia tritaškį ir faktiškai uždaro varžybas. 77 – 71 Pagėgių savivaldybės pirmenybių nugalėtojai tampa „Lumpėnai“.

Rezultatyviausi „Lumpėnų“ komandos žaidėjai: R. Bačiulis – 23 tšk., Š. Mikelis – 20 tšk., D. Viršilas – 18 tšk. Rezultatyviausi ,,Pagėgių rinktinės“ komandos žaidėjai: D. Zemliauskas – 29 tšk., A. Musvydas – 20 tšk., E. Mickus – 10 tšk.

Apdovanojimo ceremonija prasidėjo Pagėgių savivaldybės vicemerės Ligitos Kazlauskienės sveikinimo kalba, apdovanojimais. Geriausi komandų žaidėja: „Lumpėnai“ – Rokas Bačiulis, „Pagėgių rinktinė“ – Žydrūnas Statkus, „Pagėgių bendruomenė“ – Giedrius Grabauskas, Pagėgių MSM – Matas Kuskys. Pagėgių savivaldybės tarybos nariai Algis Grublys ir Justina Šlakaitytė įsteigė nominacijas ir sveikino nugalėtojus. Kovingiausio žaidėjo nominacija atiteko Vidui Austynui, rezultatyviausio žaidėjo nominacija atiteko Antanui Musvydui, vyriausio žaidėjo – Virginijui Komskiui, jauniausio – T. Ramanauskui. Paguodos prizas atiteko moksleivių krepšinio treneriui Viliui Klumbiui. Komandoms nugalėtojoms įteiktos gražuolės taurės, žaidėjams – medaliai. Už profesionalumą padėkota pirmenybėse teisėjavusiems teisėjams Ridui Jogėlai, Justui Petrauskui, bei sekretoriatui Emai Merkelytei. Komandas pasveikino ir dovanas įteikė Pagėgių bendruomenės pirmininkas Edmundas Incius, Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorė Evelina Norkienė.

Pabaigai pacituosime Pagėgių rinktinės vado pavaduotojo Rimanto Petrausko žodžius – „Paprastai taip jau būna, kas stiprus sporte, tas stiprus ir gyvenime“.

Tad sportuokime, būkime sveiki, stiprūs ir laimingi.