PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Rugpjūčio 13 d. 15:49

Paaiškėjo, kokia bauda bus skirta už vairo neblaiviam įkliuvusiam M. Adomėnui

Lietuva

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


275355

Buvusiam Užsienio reikalų viceministrui Mantui Adomėnui už vairavimą neblaiviam bus skirta 800–1100 eurų bauda, praneša LNK televizija.

„Buvo sustabdytas „Subaru“ automobilis, kurio vairuotojui nustatytas lengvas 0,62 promilės girtumas. Dėl nusižengimo asmeniui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas“, – LNK žinioms šeštadienį teigė Utenos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovė Asta Šuminienė.

M. Adomėno automobilis buvo sustabdytas per vairuotojų blaivumo kontrolės reidą, sako komisariato atstovė.

„Vairuotojas elgėsi ramiai, kultūringai ir pripažino savo kaltę“, – teigė A. Šuminienė.

Pažymima, jog M. Adomėnas tokį pažeidimą padarė pirmąkart, todėl jam bus skirta bauda nuo 800 iki 1100 eurų. Viceministro automobilis nebuvo konfiskuotas.

M. Adomėnas 2008–2020 metais buvo Seimo nariu. 2018 m. konservatoriai jį pašalino iš partijos dėl ryšių su buvusiu „MG Baltic“ koncerno viceprezidentu Raimundu Kurlianskiu, kuris korupcijos byloje jau išteisintas.

2020 m. pralaimėjo rinkimus Raudondvario vienmandatėje apygardoje, tačiau 2021 tapo URM viceministru.

Šeštadienio rytą Užsienio reikalų viceministras M. Adomėnas pranešė, jog traukiasi iš posto. Politikas prisipažino vairavęs neblaivus ir todėl nusprendė atsisakyti užimamų pareigų.

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis teigė viceministrui priekaištų dėl darbo kokybės pastaruoju metu neturėjęs, tačiau sprendimą atsistatydinti įvertino kaip tinkamą žingsnį.