REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualu2019 m. Vasario 18 d. 15:40

P. Gražulis tapo Prezidento rinkimų kampanijos dalyviu: apsisprendė paskutinę valandą

Vilnius

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt


72423

Seimo narys Petras Gražulis pirmadienį registravosi Prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyviu. Pasak Seimo nario, dalyvauti Prezidento rinkimuose jis apsisprendė paskutinę valandą. Pasak jo, jis sieks išlaisvinti Lietuvą, jos žiniasklaidą ir teismus, kad šie dirbtų pagal įstatymą.

„Paskutinę valandą apsisprendžiau dalyvauti Prezidento rinkimuose. Pagrindinis dalykas tai, kad aš noriu atstovauti toms mažumoms, socialiai jautriausioms grupėms. Visą laiką kovojau prieš sovietinę sistemą, kalėjau lageriuose. Šiandien vėl sukurta sistema, užvaldyta Lietuva ir tas užvaldymas labai daug priklauso nuo Prezidento institucijos. (...) Visa sistema netarnauja teisingumui. Taip yra užvaldyta ir žiniasklaida, ką ir atskleidė VSD tyrimas. Aš noriu išlaisvinti žiniasklaidą, kad būtų laisva, o ne taip kaip sovietmečiu“, - teigė VRK P. Gražulis.

P. Gražulis žada, kad jis pritrauks tokį elektoratą, kuris net nebūtų ėję balsuoti.

„Ateis balsuoti tie, kurie net nebūtų ėję balsuoti iš viso, o dabar jie balsuos už mane“, - teigė P. Gražulis.

Pirmadienis yra paskutinė diena, iki kada galima registruotis Prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyviais. Neužsiregistravę politinės kampanijos dalyviais politikai negalės teikti pareiškinių dokumentų dėl kandidatavimo. Šalies vadovo posto siekiantys politikai iki kovo 8 dienos turi pateikti pareiškinius dokumentus.

Pirmadienį dokumentus pateikė ir Arvydas Juozaitis, Valdemaras Tomaševskis, Valentinas Mazuronis, o šeštadienį - Ingrida Šimonytė, Mindaugas Puidokas, eurokomisaras Vytenis Povilas Andriukaitis, Gitanas Nausėda, Saulius Skvernelis, Seimo narys Naglis Puteikis, Petras Auštrevičius, Kazimieras Juraitis ir Alfonsas Butė.

Prezidento rinkimai vyks gegužės 12 dieną, antrasis turas numatytas gegužės 26 dieną.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA