REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2021 m. Balandžio 20 d. 18:17

P. Gražulis nesijaučia „prisišokinėjęs“ ir Seimo narių kritikos nepriima: „Man visiškai nusispjaut jų pokalbiai“

Vilnius

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


172315

Skandalais garsėjantis Seimo narys Petras Gražulis praėjusią savaitę nusifilmavo vaizdo klipe, kuriame girdimi žodžiai sukėlė audringą visuomenės reakciją. Šiandien laidoje „Prieš srovę“ politikas atviraus – jis vis dėlto „prisišokinėjo“ ar ne?

Savo teisumu įsitikinęs Seimo narys ir vėl stebins neįtikėtinais sprendimais bei puls kritikuoti jo nesupratusių kolegų politikų sakydamas, kad jam vis tiek „nusispjaut“.

Vaizdo klipe su būriu vaikinų specialius spyruokliuojančius batus avėjęs ir iš visos širdies dainą „Kas nešokinės“ traukęs P. Gražulis pasakos, kokia buvo viso šio veiksmo idėja. Tačiau toks Seimo nario šokinėjimas pritraukė ir Seimo Etikos komisijos dėmesį –  tiesa, net ir čia P. Gražulis visus nustebino, nes etikos sargams apskundė pats save.

Kaip dabar jau žinoma, ne Gražulis buvo skandalingojo vaizdo klipo iniciatorius – Seimo narys pasakos, kad tai jis sulaukė pasiūlymo iš Klaipėdoje esančio sporto klubo. „Prieš srovę“ laidoje kalbės ir minėto sporto klubo atstovas, kuris pasakos, kad Gražulis buvo ne vienintelis politikas, gavę klubo pasiūlymą pašokinėti pagal dabar skandalu virtusią dainą.

screenshot-2021-04-20-at-13-57-49.png

„Ta dainelė – „Kas nešokinės“ – yra labai sena, žinoma ir nėra uždrausta. Esu kreipęsis raštu į Valstybinę lietuvių kalbos komisiją, ar žodis „pederastas“ yra vartotinas. Gavau atsakymą raštiškai, kad vartotinas“, – savo pasirinkimą dalyvauti protesto akcijoje aiškins politikas.

Tačiau jei kilus skandalui Petrui pavyko išsisukti nuo pasekmių dėl dainoje vartojamo žodžio, sporto klubui ir jo atstovams baigėsi kitaip. „Tokios reakcijos nesitikėjome“, – sakys vaizdo klipe nusifilmavęs treneris Tadas.

„Jei jau pasakai žodį „gėjus“, visas pasaulis puola piktintis ir tai smerkti. Bet ateis laikas ir jūs juoksitės iš tokio uolumo lygiai taip, kaip dabar juokiatės iš komunistinių idėjų, kurias atnešęs Leninas sakė, kad jos – visiems laikams. Praeis ir šitos idėjos, ir visi sakys, koks kvailas pasaulis – stebėsitės ateityje, kaip galėjome šitaip tikėti, kad vyrai lygūs su moterimi ir gali gimdyti, ir kad yra daug lyčių, o ne dvi. Patikėkite manimi, tikrai juoksitės, nes Dievas sukūrė vyrą ir moterį, ir šitie homoseksualai nieko neperdarys“, – savo tiesų laidoje neatsisakys Seimo narys.

Kodėl Gražulis po incidento puolė kritikuoti kitus? Kaip baigėsi sporto klubui, kuris šokinėjo kartu su Seimo nariu? Apie visa tai – jau šiandien 19.30 val. TV3 laidoje „Prieš srovę“REDAKCIJA REKOMENDUOJA