REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Liepos 28 d. 17:07

P. Gražulio dukros mama B. Navickaitė pasirodė su kitu vyru: pakurstė kalbas apie naujus jausmus

Vilnius

Birutė Navickaitė © „Facebook“

Reporteris RasaŠaltinis: Etaplius.lt


92956

Daugiau nei metus viešai su politiku Petru Gražuliu santykius besiaiškinusi Birutė Navickaitė prieš kurį laiką pasidžiaugė, kad jos gyvenime viskas stoja į vietas – skandalingasis politikas pradėjo bendrauti su dukra, o ir jųdviejų santykiai, rodos, pagerėjo.

Vis dėlto, visai neseniai B. Navickaitė paviešino nuotrauką, kurioje pozuoja su kitu vyru. Ši fotografija netruko pakurstyti kalbas apie galimai B. Navickaitės užmezgtus naujus romantiškus santykius.

„Su kuo čia? Naujas draugas?“, – smalsavo internautai.

Kurį laiką socialiniuose tinkluose bičiulių ir sekėjų smalsumą žadinusi Birutė, vėliau patikino, kad jos su nuotraukoje matomu vyru romantiški jausmai nesieja. „Čia tik pažįstamas. Ne pora“, – trumpai atšovė B. Navickaitė.

Tiesa, kalbai pasisukus apie naujus jausmus Birutė nevengė prisiminti ir garsiai nuskambėjusio romano su P. Gražuliu. Vienai komentatorei rėžus, kad nuotraukoje su ja pozuojantis vyras nė neprilygsta P. Gražuliui, B. Navickaitė į šį pastebėjimą sureagavo dviprasmiškai.

„Petras užsispyręs, nepasiduoda“, – galimai apie jųdviejų santykius šmaikštavo B. Navickaitė.

Naujienų portalas Alfa.lt primena, kad dukrą auginantys B. Navickaitė su P. Gražuliu susitikinėjo 2017 m. vasarą ir rudenį iki penktojo nėštumo mėnesio.

Anot B. Navickaitės, P. Gražulis nenorėjo, kad jųdviejų romano ir nesantuokinio vaiko istorija iškiltų į viešumą, netgi svarstė, kad moteriai reikėtų išvykti į užsienį. B. Navickaitė tikino, kad ir pati nebūtų siekusi viešumo, jei nebūtų sulaukusi psichologinio smurto, raginimo pasidaryti abortą.

Ilgai viešai santykius besiaiškinusi pora, rodos, šiandien rado abi puses tenkinantį sprendimą.

Alfa.lt

alfalt-logo-skaidrus.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA