REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Iššūkis moterims2023 m. Rugsėjo 26 d. 11:55

„OFFROAD PARK by GERA DOVANA“ – galimybė vairuoti įspūdingus automobilius bekelėje prie pat Vilniaus

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


278945

Autosporto pramogų organizatorius „Gecko Motorsport“ kartu su įspūdžio dovanų lydere „Gera dovana“ pristato naują bekelės pramogų parką Lietuvoje – „OFFROAD PARK by GERA DOVANA“. Išskirtiniame parke visai prie pat sostinės galima išmėginti neeilines civilines, karines transporto priemones ir pajusti ekstremalaus važiavimo malonumą.


Foto galerija:


Kiekvienas atvykęs į naująjį bekelės pramogų parką „OFFROAD PARK by GERA DOVANA“ gaus porciją adrenalino kupinų potyrių ir išbandys išties unikalias transporto priemones – nuo tankriedžio iki giganto „Monster Van“! Šis bekelės pramogų parkas įkurtas itin patogioje vietoje – visai šalia Vilniaus miesto, tad lengvai pasiekiamas sostinės gyventojams ir visiems kitiems, traukiantiems Rytų Lietuvos link.

Išskirtinių automobilių bei lenktynių entuziastai „Gecko Motorsport“ nuolat plečia savo paslaugų asortimentą ir siūlo vis kitas transporto priemones, garantuojančias aibę įsimintinų aštrių pojūčių. Jau ne vienus metu „Gecko Motorsport“ suteikia galimybę įgyvendinti svajonę sėsti už prabangių superautomobilių ir motorinių žvėrių, kaip „Lamborghini“, „Ferrari“, „Tesla“, „Porsche“, „Hummer“, vairo miesto gatvėse ar trasoje. Bekelės parko įkūrėjai džiaugiasi galėdami pasiūlyti dar daugiau įspūdingų automobilių ir kokybiškas pramogas užtikrinti visus metus – bekelės trasoje nebaisi nei kaitra, nei didesnis šaltis.

„Jau seniai troškome aktyvių pramogų mėgėjams pasiūlyti išskirtinį pramogų parką, tad labai džiaugiamės, kad su ilgalaikiais partneriais „Gecko Motorsport“ pagaliau pavyko tai įgyvendinti. „OFFROAD PARK by GERA DOVANA“ – išties unikali erdvė, kurioje kiekvienas ekstremalas patenkins azarto troškimą ir įgyvendins nutrūktgalviškas svajones kaip niekur kitur“, – sako įspūdžio dovanų platinimo įmonės „Gera dovana“ generalinis direktorius Ernestas Vasiliauskas.


Foto galerija:


Parke galima išbandyti vienintelius Lietuvoje tankriedžius – keturračio, riedlentės ir tanko savybių derinį. Šie „mažieji visureigiai“ gali skrieti bet kokiu paviršiumi – grumstuotais miško takais, sniegu apklotais keliais ar klampiais laukais – net 40 km/h greičiu.

Karinis pėstininkų transporteris „Volvo Bandvagn 202“ – dar vienas nuostabą keliantis kūrinys – tarsi nenugalima mašina. Vos 83 AG, iki 32 km/h greitį išvystantis transporteris gali važiuoti bet kokiomis oro sąlygomis ir bet kokiu paviršiumi – per gilų sniegą, neįžengiamus miškus, pelkes ir kitas sunkiai įveikiamas vietas. Jis gali kilti į 55 laipsnių statumo šlaitus ir net moka plaukti 5 km/h greičiu! „Volvo Bandvagn 202“ galima vairuoti pačiam ar patirti šio automobilio galią keleivio vietoje.

Karinio žvėries įvaizdžiu ir įspūdingu pravažumu sužavės ir visureigis „Hummer H1“. Šis džipas pagamintas pagal karinės paskirties automobilį „M998“ – dėl trumpos priekinės dalies jis gali įvažiuoti net į 60 laipsnių įkalnę, o žemo svorio centras leidžia važiuoti įstrižai itin stačiu šlaitu. Ekstremalių pojūčių mėgėjams galimybė pavairuoti „Hummer H1“ tikrai garantuos aštrių potyrių laviną!

Dar viena išskirtinė pramoga, kurią siūlo „OFFROAD PARK by GERA DOVANA“, – tai proga perprasti tikrąjį „Porsche Cayenne S“ charakterį, kuris geriausiai atsiskleidžia būtent bekelės trasoje. Lengvas ir manevringas sportinės kilmės premium klasės visureigis pritaikytas važinėti mieste, tačiau dar labiau gali sužibėti bekelėje. Šis automobilis pirmiausia pritrenkia savo dizainu, bet ne ką mažiau įspūdingos techninės savybės: jis gali pasigirti 250 kW/340 AG, 4,5 l V8 varikliu ir 4 varomaisiais ratais, o trumpas įsibėgėjimo laikas dovanoja įsimintiną greičio patirtį.

Na o įspūdingas gigantas „Monster Van“ – didžiausia bekelės pažiba, kuria tiesiog neįmanoma nesigėrėti. Net 5 metrų ilgio kėbulą turintį visureigio ir autobusiuko „mišrūną“ buvo galima išvysti populiariame devintojo dešimtmečio seriale „The A-Team“, o „OFFROAD PARK by GERA DOVANA“ galima pavairuoti pačiam! Akmenys, šlaitai, purvynai ar molis – šiam automobiliui nėra neįveikiamų kliūčių! Dideli ratlankiai su protektoriais suteikia geresnį sukibimą su smėlėta ir nelygia danga, po „Monster Van“ gaubtu tūno galinga 5,7 l V8 variklio sistema, o stipri amortizacija leidžia sumažinti smūgius ir „kratymą“.


Foto galerija:


Pramogos „OFFROAD PARK by GERA DOVANA“ – ne tik smagios, bet ir visada saugios. Net kai automobilį vairuoja pramogautojas, visada šalia sėdi profesionalus instruktorius, kuris paaiškina, kaip suvaldyti konkrečią transporto priemonę ir įveikti specialiai karinei ir civilinei technikai paruoštą bekelės trasą. Po azartiškų pramogų namo skubėti taip pat nereikia – šiame parke galima ir tiesiog smagiai leisti laiką su draugų kompanija ar visa šeima, pavyzdžiui, visiems kartu pažaisti tinklinį ar užsikurti grilį ir pasistiprinti.

Aktyvios pramogos – viena didžiausių ir populiariausių įspūdžio dovanų platintojos „Gera dovana“ dovanų kategorijų. Važiavimas neeiliniais automobiliais, motociklais, bagiais, driftinimas, šaudymas, nardymas, vandens motociklai, šuoliai parašiutu, skrydžiai parasparniu – tik dalis siūlomų pramogų, stebinančių dovanos gavėją bet kokia proga ir dar vieną dieną paverčiančių nepamirštama.

Geras emocijas dovanoti kviečiančios parduotuvės „Gera dovana“ asortimente – daugiau nei 3 000 dovanų. Asortimentas nuolat pildomas naujausiomis pramogomis, leidžiančiomis patirti ką nors naujo ir kurti smagius prisiminimus! Įspūdžio dovanų galima įsigyti el. parduotuvėje www.geradovana.lt, 26-iose firminėse „Geros dovanos“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Mažeikiuose bei 180-yje stendų visoje Lietuvoje. „Gera dovana“ – dovanoti gera!


Foto galerija:


ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA