REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 19 d. 17:41

Nutrauktas tyrimas dėl galimos seksualinės prievartos prieš pareigūnę: konstatuota, kad nusikaltimas nebuvo padarytas

Lietuva

Etaplius.lt nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


295417

Nutrauktas ikiteisminis tyrimas dėl galimos seksualinės prievartos prieš pareigūnę, antradienį pranešė Generalinė prokuratūra.

„Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro nutarimu nutrauktas ikiteisminis tyrimas, kuris buvo pradėtas 2023 m. rugpjūčio pabaigoje po to, kai viešai buvo pranešta apie galimai prieš policijos pareigūnę įvykdytą nusikalstamą veiką“, – teigiama prokuratūros pranešime spaudai.

Anot prokuratūros, išnaudojus visas ikiteisminio tyrimo metu turėtas galimybes nustatyti faktines įvykių aplinkybes ir įvertinus surinktų duomenų visumą, prokuroro nutarimu ikiteisminis tyrimas nutrauktas konstatavus, kad nusikalstama veika nebuvo padaryta.

Siekiant užtikrinti su ikiteisminiu tyrimu susijusio asmens privataus gyvenimo apsaugą jokia išsamesnė informacija neteikiama.

Apie tyrimą dėl galimos seksualinio pobūdžio nusikalstamos veikos prieš policijos pareigūnę pranešta praėjusių metų rugpjūtį, Policijos departamento Imuniteto valdybai atlikus patikrinimą dėl galimai įvykdytos nusikalstamos veikos.

2023 m. rugpjūtį Seimo narys Remigijus Žemaitaitis feisbuke rašė, kad rugpjūčio mėnesį „Kaune vykusiuose Policijos departamento organizuotose užsiėmimuose galimai girtų pareigūnų antrankiais surakinta ir išprievartauta“ policijos pareigūnė.

Parlamentaras skelbė, kad Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) vadovai Arūnas Maskoliūnas ir Saulius Briginas esą važiavo pas aukos tėvus, prašė dėl neva padaryto nusikaltimo nesikreipti į teisėsaugą.

LKPB vadovai viešai pareiškė neigiantys R. Žemaitaičio paskelbtą informaciją.REDAKCIJA REKOMENDUOJA