REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Sausio 16 d. 10:46

Neringoje įrengtas naujos kartos treniruoklių kompleksas

Neringa

Etaplius.ltŠaltinis: Neringos savivaldybės inf.


289213

Neringoje baigti naujos kartos lauko treniruoklių komplekso įrengimo darbai. Naujojo treniruoklių komplekso pagalba bus galima stiprinti visą kūną.

Net devyniolika treniruoklių su reguliuojama apkrova įrengta Juodkrantės Žaliajame kelyje esančiame sporto aikštyne. Įvairias sporto šakas apjungiančiame aikštyne taip pat galima rasti mažojo futbolo, lauko teniso ir krepšinio aikšteles.

„Nuosekliai vystome aktyviam laisvalaikiui ir sportui skirtą infrastruktūrą. Siekiame, kad ji atitiktų gyventojų ir svečių poreikius. Juk Neringa tarsi SPA po atviru dangumi, o tinkama laisvalaikio infrastruktūra leidžia maksimaliai išnaudoti jūrinio klimato ir supančios gamtos teikiamus privalumus“, – aktyviai leisti laisvalaikį kurorto atvirose erdvėse kviečia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Naujasis treniruoklių kompleksas yra išskirtinis savo dydžiu. Tai vienas didžiausių atviroje erdvėje įrengtų treniruoklių kompleksų visoje Lietuvoje.

Šie treniruokliai suteiks galimybę treniruoti viso kūno raumenis. Jais galima atlikti įvairius pratimus, atsižvelgiant į žmogaus amžių ir fizinį pajėgumą, pasirenkant tinkamus krūvius. Galimybė keisti apkrovą (ją didinti ar mažinti) šiuos treniruoklius išskiria iš kitų Neringoje esančių treniruoklių. Virš kiekvieno treniruoklio sumontuotas stogelis leis sportuoti ir nepalankiomis oro sąlygomis.

Naujasis treniruoklių kompleksas įrengtas Neringos savivaldybės biudžeto lėšomis. Komplekso kaina – 67953,60 Eur. Treniruokliai pagaminti Ukrainoje.

Neringos savivaldybė primena, kad šiais metais bus įgyvendinama Dalyvaujamojo biudžeto 2023 metų projekto idėja „Sveikatingumo tako Nidoje įrengimas (prie kopų)“. Takas su lauko treniruokliais bus įrengtas vietoj anksčiau buvusio, nuo Neringos sporto mokyklos iki kopų.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA