REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sveikata2024 m. Sausio 8 d. 11:05

Naujuosius metus pradėkite darniai!

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


288450

Naujieji metai paprastai atneša naujus tikslus ir daugybę nutarimų. Bandymas viską suspėti gali sukelti nemalonų stresą, kuris turi įtakos ne tik kasdienei veiklai, bet net ir miegui. Persen yra čia, kad padėtų stabilizuoti jūsų savijautą.

Persen yra registruotas nereceptinis vaistinis preparatas, kurio vartojimas pagal paskirtį nekelia pavojaus žmonių sveikatai. Persen veikimas ir šalutinis poveikis yra gana gerai ištirti, o tinkamai vartojamas vaistas nesukelia priklausomybės. Klinikiniai vaisto tyrimai parodė, kad jis gerina miego kokybę ir turi gydomąjį poveikį nemigai. Tačiau jei nemiga ir sunkumai užmigti tampa pernelyg varginantys, gali padėti Persen, be recepto parduodamas vaistas, kurio sudėtyje yra didesnė valerijono dozė. Reikėtų prisiminti, kad nors Persen yra natūralios sudėties, jis nėra maisto papildas.

Vaistinėse savitarnos lentynose galima įsigyti įvairių papildų, skirtų stresui mažinti ir miego kokybei gerinti, tačiau vaistininkai pripažįsta, kad papildų sudėtyje yra ne vaistinių medžiagų, o vitaminų ir mineralų, be to, jiems netaikomi griežti veiksmingumo ir saugumo stebėsenos reikalavimai, neatlikti klinikiniai tyrimai, įrodantys jų veiksmingumą.

Prasidėjus naujiems metams ir galbūt naujam gyvenimo etapui, miegas ir harmonija yra kaip niekada svarbūs, todėl pasirūpinkite savo sveikata su patikrintu vaistu Persen!

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA