REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 26 d. 11:00

Naujos prevencinės priemonės Alytaus miesto mokyklose – metalo detektoriai

Alytus

Etaplius.ltŠaltinis: Alytaus miesto savivaldybė


293141

Alytaus miesto savivaldybės administracija vasario 15 d. patvirtino įsakymą dėl lėšų skyrimo psichoaktyviųjų medžiagų prevencijai ir skyrė lėšų prevencinėms priemonėms įsigyti.

Moksleivių priklausomybė tabako gaminiams auga, todėl miesto savivaldybė deda dideles pastangas, siekdama kovoti su nepilnamečių žalingais įpročiais ir mokyklose imamasi įvairiausių prevencinių priemonių.

„Planų ir idėjų, kaip įveikti nemenką su elektroninių cigarečių rūkymu ir psichotropinių medžiagų vartojimu susijusį iššūkį, turime daug, tikiuosi, kad bendromis švietimo įstaigų vadovų, pedagogų, tėvų, policijos pareigūnų savivaldybės ir visuomenės sveikatos specialistų pastangomis mums pavyks tai padaryti“, – tikisi Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė.

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu ir atsižvelgdama į visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos papunktį 13.2, Alytaus miesto savivaldybė skyrė lėšų psichoaktyviųjų medžiagų prevencinėms priemonėms.

Lėšos bus skirtos nepilnamečių narkotikų vartojimo ir platinimo prevencijos mokyklose bandomojo modelio įgyvendinimo projektui, psichoaktyviųjų medžiagų prevencinėms priemonėms – metalo detektoriams ir sintetinių kanabinoidų testams.REDAKCIJA REKOMENDUOJA