PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Gegužės 13 d. 16:32

Naujoji parlamentarė E. Rudelienė dirbs Seimo Švietimo ir mokslo komitete

Vilnius

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


174971

Prie Seimo Švietimo ir mokslo komiteto prisijungs naujoji Seimo narė Edita Rudelienė. Liberalų sąjūdžio frakcijai atstovaujanti politikė daug dėmesio ketina skirti neformaliam bei ikimokykliniam ugdymui, regioninio švietimo klausimams.

„Per ilgą darbo savivaldybėje laikotarpį pavyko įtraukti daug jaunimo į neformalaus ugdymo veiklas – tai nepelnytai užmiršta švietimo sritis, kuria galima pasiekti didelių tikslų, plėtojant asmenines, socialines ir edukacines kompetencijas, ugdyti visapusišką žmogų, sugebantį pačiam spręsti savo problemas ir aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime. Kitas svarbus klausimas yra ikimokyklinis ugdymas. Jam, mano nuomone, nacionalinėje politikoje taip pat skiriama per mažai dėmesio, nes tai – pamatas, į kurį remiasi tolimesni švietimo etapai“, – prisistatydama kolegoms sakė liberalė E. Rudelienė.

Švietimo ir mokslo komitete dirba Artūras Žukauskas, Vilija Targamadzė, Arvydas Anušauskas, Dalia Asanavičiūtė, Algimantas Dumbrava, Eugenijus Jovaiša, Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, Silva Lengvinienė, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Beata Petkevič ir Edmundas Pupinis.

ELTA