REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2018 m. Birželio 25 d. 14:55

Prezidentūroje pasveikinta LRT laidos “Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtoja Vesta Cicėnaitė

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


42850

Birželio 20 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šiemet dešimtąjį kartą vykusios televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojais. Tarp jų buvo ir Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 8-okė Vesta Cicėnaitė, kuri tapo šios viktorinos aštuntokų finalo nugalėtoja.

Anot šalies vadovės, per šį laiką užaugo visa karta vaikų, kurie jau tapo pažįstami televizijos žiūrovams, o jų sumanumas ir pilietiškumas – gražiausia dovana šimtmečio Lietuvai. Sveikindama geriausiai pasirodžiusius praėjusio sezono projekto dalyvius, jų mokytojus ir tėvus, Prezidentė vaikams palinkėjo, kad puikiai įvertintos žinios ateityje būtų naudingos, o mokymasis – įdomus, kupinas pažinimo džiaugsmo ir netikėtų atradimų.

Valstybės vadovės globojamas konkursas nacionalinio transliuotojo eteryje kviečia žiūrovus susipažinti su gabiais, kūrybingais ir sumaniais vaikais iš visos Lietuvos. Tradicija tapusiame projekte kasmet rungiasi 5–12 klasių jaunuoliai. Nuo laidos pradžios „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ titulą pelnė per 80 šalies mokinių.

Didžiuojamės kudabietės Vestos Cicėnaitės pasiekimais ir linkime kuo didžiausios sėkmės kituose konkursuose.

Daugiau apie susitikimą skaitykite - https://www.lrp.lt/lt/spaudos-centras/pranesimai-spaudai/prezidente-pasveikino-lietuvos-tukstantmecio-vaiku-nugaletojus/30269REDAKCIJA REKOMENDUOJA