REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2017 m. Gegužės 8 d. 12:09

Naujasis Seimo narys A. Baura papildys Seimo LVŽS frakciją

Panevėžys

Lilija SkupienėŠaltinis: Etaplius.lt


2050

Vienmandatėje Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardoje į Seimą išrinktas anykštėnas Antanas Baura ketina papildyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakciją Seime.

„Į Seimo narius išrinktas anykštėnas Antanas Baura - ne tik savo srities profesionalas, bet ir nuoširdžiai savo kraštu besirūpinantis pilietis. Frakcija dėkoja vienmandatės Anykščių-Panevėžio rinkimų apygardos rinkėjams, kurių atstovas papildys Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakciją Seime. Pažįstu Antaną ne vienerius metus. Laukiu, kol Antanas prisijungs ir kartu su 56 dabartiniais nariais imsis įgyvendinti rinkimų programoje numatytus darbus. Matau Antano užsidegimą dirbti ir siekti pokyčių kiekvieno rinkėjo labui, todėl labai džiaugiuosi tokiais rinkimų rezultatais“, - sako Seimo LVŽS frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis.

A. Baura yra politikos senbuvis. 2000-2004 m. jis buvo išrinktas Seimo nariu Anykščių-Kupiškio rinkimų apygardoje, dirbo Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių ir Aplinkos apsaugos komitetuose. Pasibaigus Seimo kadencijai, dirbo UAB „Jaros agrokompleksas“ direktoriumi, 2007-2008 m. - Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi. 2008 m. antrą kartą buvo išrinktas Seimo nariu Anykščių-Kupiškio rinkimų apygardoje ir dirbo Seimo Kaimo reikalų komitete. 2013-2015 m. Anykščių rajono savivaldybėje ėjo mero patarėjo pareigas.

Elta.lt informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA