REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Gegužės 21 d. 13:37

Naujasis Liberalų sąjūdžio simbolis: stilizuota oranžinė L raidė ir taškas, simbolizuojantis žmogų

Lietuva

Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio (LRLS) naujasis logotipas. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


217455

Šeštadienį Liberalų sąjūdžio (LRLS) nariai Vilniaus rajone esančiame „Vilnius Grand Resort“ viešbutyje susirinko į keturioliktąjį šios politinės jėgos suvažiavimą, kuriame pristatė ir patvirtino naująjį partijos vizualinį identitetą ir logotipą.

Pasak logotipą kūrusios agentūros „Godspeed“, atnaujintu partijos simboliu siekiama atliepti kylančius politinius iššūkius ir palaikyti šiuolaikiškos organizacijos įvaizdį. Naujame logotipe vaizduojama stilizuota L raidė bei žmogaus veiklumą ir progresyvumą simbolizuojanti taškas.

Pagrindine partijos spalva ir toliau išliks oranžinė.

Kaip dar prieš suvažiavimą penktadienį pažymėjo partijos pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, liberalų įvaizdžio pokyčiai buvo planuojami jau kelerius metus, kadangi pati politinė jėga per tą laiką taip pat atsinaujino.

„Tai yra neišvengiamas pokytis, žingsnis pirmyn. Per pastaruosius metus prie mūsų partijos jungėsi daug naujų žmonių. Žinoma, išlaikant ir tuos vyresnės kartos lyderius. Tačiau svarbu, kad Liberalų sąjūdis turi du jauniausius merus Lietuvoje. Mes turime tuos žmones, kurie, tikiu, ir ateityje ves šią politinę jėgą į priekį“, – penktadienį Seime žurnalistams sakė Seimo pirmininkė.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA