REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2021 m. Sausio 31 d. 18:50

Nak­tinė ka­me­ra mo­te­riai pa­dėjo su­ži­no­ti, kodėl ji neiš­si­mie­ga nak­ti­mis

Šiauliai

Susieandmollie/Tiktok WS nuo­tr.

Monika ŠlekonytėŠaltinis: Etaplius.lt


163229

Su­sie į vieną so­cia­linį tinklą įkėlė vaiz­do įrašą, ku­ria­me ma­ty­ti, kas ne­leid­žia jai ge­rai iš­si­mie­go­ti nak­ti­mis. Nu­fil­muo­ti sa­ve mie­gan­čią ji su­manė dėl to, kad at­si­kėlu­si vi­sa­da jau­čia­si pa­var­gu­si ir die­no­mis no­ri mie­go. Pa­si­ro­do, kal­ti­nin­kas – jos au­gin­ti­nis ka­ti­nas.

0-ginger-the-cat.jpg

Susie suprato, kad kažkas negerai – ji kasryt atsikeldavo lygiai tokia pat pavargusi, kaip ir vakarais, kai tik atsiguldavo į lovą. Nusprendusi išspręsti tą mįslę, moteris savo kambaryje pastatė naktinio matymo kamerą, kad ryte galėtų sužinoti, kas trikdo jos miegą.

Susie buvo šokiruota – dėl prasto miego kaltas jos katinas Ginger. Vaizdo įrašu vėliau pasidalijo „Tik Tok“ socialinėje platformoje. Vaizdo medžiagoje matyti, kaip ji miega lovoje, o fone girdimas neišjungtas televizorius. Ir staiga lyg iš niekur išlenda dvi švytinčios akys.

Prie jos prišokęs katinas prisėda, švelniai pabaksnoja, o tada jau stipriau trenkia su letenėle per ranką. Ir tai ne vienkartinis reikalas – Ginger taip daro vėl ir vėl, ir vėl. Tai tęsiasi valandų valandas! Vaizdo įraše matoma, kad katinas savo šeimininkę taip baksnoja apie 4 valandas, tad, pasak Susie, nenuostabu, kad naktimis jai gerai pailsėti nepavyksta – net nejausdama moteris vis kilnoja ranką ir bando atsikratyti įkyriu augintiniu, drumsčiančiu jos miegą.

Vaizdo įrašas sulaukė daugybės peržiūrų, komentarų, iš kurių viename klausiama, ar moteris neturi miego sutrikimo – apnėjos, nes galbūt katinas taip rūpinasi savo šeimininke ir tikrina, ar jai nesutriko kvėpavimas.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 REDAKCIJA REKOMENDUOJA