REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2023 m. Spalio 13 d. 15:19

Naktį Kaune policija surado iš maisto išvežiotojo pavogtą automobilį

Kaunas

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS


280655

Penktadienio naktį Kaune policija surado iš maisto išvežiotojo pavogtą automobilį.

1.17 val. buvo gautas pranešimas, kad Karaliaus Mindaugo prospekte pavogtas 23 metų maisto išvežiotojo automobilis „Toyota Prius”, jis trumpam buvo paliktas atrakintas ir su užvedimo rakteliu viduje. Taip pat viduje buvo ir kuprinė, kurioje pranešėjas buvo palikęs 460 eurų.

Nieko nelaukę pajėgas valdantys pareigūnai informaciją perdavė mieste dirbančioms pajėgoms, netrukus besišalinantį automobilį jos pastebėjo Kaune, Kęstučio gatvėje.

Kaip pranešė Kauno apskrities policija, sustabdžius minėtą automobilį, jį vairavęs asmuo dar bandė šalintis ir bėgti nuo pareigūnų, tačiau netrukus buvo sulaikytas.

25 metų vairuotojui, neturinčiam teisės vairuoti transporto priemones, nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,36 promilės alkoholio.

Pavogtame automobilyje kartu važiavo dar vienas 25 metų vyras, jam nustatytas 0,95 promilės girtumas. 24 metų moteriai nustatytas 1,34 promilės girtumas.

Asmenys sulaikyti, dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas, už tai gresia ir laisvės atėmimas iki trejų metų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA