REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2022 m. Sausio 31 d. 10:17

Nacionaliniuose atsakingo verslo apdovanojimuose – dvi Joniškio krašto įmonės

Joniškis

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


202901

Ketvirtadienį paskelbtos atsakingiausios Lietuvos verslo įmonės penkiose nominacijose – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“, „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, „Šeimai palankiausia darbovietė“, „Palankiausią emocinę aplinką kurianti įmonė“ – ir pagerbtas pagrindinės nominacijos „Metų socialiai atsakinga įmonė“ laimėtojas.


Foto galerija:

resize-1200x900-dsc-2956.jpg
resize-1200x900-ekrano-nuotrauka-2022-01-28-090033.jpg

„Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų 2021“ konkursui 53 Lietuvos įmonės pateikė 79 paraiškas, iš kurių komisija rinko nominacijos laimėtojus mažų, vidutinių ir didelių įmonių kategorijose. Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras pateikė 4 Joniškio rajono įmonių paraiškas: Žemės ūkio kooperatyvo „Joniškio aruodas“, UAB „Joniškio baldai“, IĮ Virtienis ir UAB „Joniškio grūdai“.

 „Metų bendruomeniškiausia įmone 2021“ mažų įmonių kategorijoje tapo IĮ Virtienis. Apdovanojimas skirtas už atviros bendruomenės kūrimą ir kultūrinio paveldo puoselėjimą Joniškyje.

„Metų bendruomeniškiausiomis įmonėmis 2021“  naujienų portalo „Delfi“ skaitytojai išrinko:

  • Mažų įmonių kategorijoje – IĮ Virtienis už atviros bendruomenės kūrimą ir kultūrinio paveldo puoselėjimą Joniškyje.
  • Vidutinių įmonių kategorijoje – UAB „Joniškio grūdai“ už atjautos beglobiams gyvūnams ir veiklų bendruomenėje skatinimą.

„Džiaugiamės Joniškio verslininkų bendruomeniškumu, kultūrinio paveldo puoselėjimu, iniciatyvumu ir palankios emocinės aplinkos kūrimu! Dėkojame už pastangas garsinant Joniškio vardą ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje“, – dėkojo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Nacionaliniai atsakingo verslo apdovanojimai – nuo 2008 metų vykdoma valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam žmogui bei skatinti šalies įmones diegti veikloje socialinės atsakomybės principus.

Nuo 2013 metų šiuos apdovanojimus organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Aplinkos ministerija kartu su socialiniais partneriais.REDAKCIJA REKOMENDUOJA