REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2019 m. Rugsėjo 4 d. 16:08

Muzikos ir poezijos palytėtas vakaras

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


97595

Regis nieko gražesnio būti ir negali, kai muzikos ir poezijos dermė pripildo žmogaus jautrias sielos kerteles, jo būtį kilsteli į aukštesnes erdves, o beribis gėris, suteikdamas esačiai neįkainojamas džiaugsmo akimirkas, pasklinda po pasaulį.


Foto galerija:

09-03-43404.jpg
09-04-43405.jpg

Tokias laimės akimirkas rugpjūčio 30 d. išgyveno Mielagėnų Palaimintojo Jurgio Matulaičio globos namų gyventojai ir darbuotojai. Tądien Globos namų koplyčioje vyko vasaros palydėtuvės, o kartu gražiai paminėtas ir globos namų geradario Antano Orlovsko 60-metis.

Savimi pamatuotus ir ligi ašarų sielos gelmes virpinančius posmus išliejo Lolita Reifonaitė, o muzikos atlikėjas ir kompozitorius Algirdas Juodagalvis visus užliejo muzika ir nešė ilgesingais atgaivos labirintais. Tos palaimos akimirkos leido mums užsimiršti, kad esame laikini – šokome, dainavome, dėkojome, apsikabinę ilgai laikėme vieni kitus...

Štai taip gražiai ir darniai gyvename, nes mums kiekviena diena – šventė.

Dar kartą nuoširdžiai dėkoju ir žemai lenkiuosi meno paukštės palytėtiems – poetei Lolitai Reifonaitei ir muzikos atlikėjui Algirdui Juodagalviui – už savanorystės dovaną. Telaimina Jus Dievas!

Milda Dikmonienė, Mielagėnų Palaimintojo Jurgio Matulaičio globos namų direktorėREDAKCIJA REKOMENDUOJA