REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2023 m. Rugpjūčio 22 d. 15:36

Muziejui dovana – automobilis „Opel Rekord“

Šiauliai

Vytautas ButkusŠaltinis: Etaplius.lt


275996

Senų ir klasikinių Opel klubas Lietuvoje „Opel Retro Lithuania“ minėdamas savo jubiliejinį ir 5-ąjį didįjį klubo metų suvažiavimą nutarė tai paminėti dovanodami Molėtų technikos muziejui išskirtinį ir gatvėse jau nebesutinkamą – „Opel Rekord E2“ universalą.

Klubo valdyba nupirko išskirtinės būklės automobilį iš kito klubiečio ir šį šeštadienį jį perduos Molėtų muziejui, kur jį galės apžiūrėti visi muziejaus lankytojai.

„Mūsų klasikinių Opel klubo „Opel retro Lithuania“ ir yra viena pagrindinių užduočių išsaugoti Lietuvos keliais važinėjusius ir čia istoriją kūrusius automobilius. Kas geriau nei, „Opel Rekord“ reprezentuoja 90-ųjų Lietuvos kelius su Opel logotipu priekyje? Džiugu, kad muziejus šią mūsų iniciatyvą priėmė iškart ir rado vietos savo įspūdingoje kolekcijoje.“ – sakė senųjų Opel bendruomenės įkūrimo iniciatorius Vytautas Butkus

Pats šių metų senųjų Opel modelių suvažiavimas vyks Šiauliuose, rugsėjo 16 d. Pirmieji trys vyko Vilniuje, praeitais metais po sėkmingo suvažiavimo Klaipėdoje buvo nutartą kas met daryti suvažiavimą kitoje vietoje.

Tai jau penktasis tarptautinis Opel automobilių, kurių gamyba pradėta iki 1994 metų susitikimas. Ir tarptautinis ne šiaip sau, kadangi visada sulaukiama svečių iš kaimyninių šalių!

2015 metais įsikūrusi senų Opel fanų facebook'o grupė Opel Retro Lithuania išaugo į rimtą ir solidžią bendruomenė, kuri 2018 m. surengė pirmąjį sąskrydį Vilniuje, į kurį iš visos Lietuvos suvažiavo vieš 50 klasikinių Opel modelių. Tarp kurių buvo ir tarpukariu pagaminti automobiliai. Tad nuo to laiko kas met organizuojami šie suvažiavimai sutraukia vis daugiau ir daugiau norinčių parodyti savo klasikinį Opel automobilį.

Šiais metais, kartu su Opel atstovu Šiauliuose U2 motors bus bandoma pakartoti šią sėkmė ir sulaukti dar didesnio būrio senųjų Opel modelių.

Nesvarbu ką laikote garaže - Opel Asconą ar Opel Omega - čia laukiami visi Opel modeliai, kurių modelių gamyba pradėta iki 1994 metų.

Opel Retro Lithuania save pozicionuojanti kaip vieningą bendruomenę, tad neskirsto automobilių pagal kainą, stovį ar retumą, tad laukiami ir tvarkingi ir gyvenimo matę, ir restauruoti ir tiuninguoti Opeliai.

Laikas: 2023 m. rugsėjo 16 diena, šeštadienis. 12.00 val.

Vieta: Šiauliai, U2 motors salonas, Serbentų 55

Renginio programoje vyks žaidimai publikai, naujų ir senųjų Opel modelių apžiūra, nominacijos net trijose skirtingose kategorijose.

Tavo Opel automobilio modelis pradėtas gaminti po 1994 m., bet irgi norėtum pasirodyti visiems ir susibėgti su bendraminčiais? Nebėda. Laukiame visų tikrų Omega, Irmscher, OPC, GT, GSI tiuninguotų/modifikuotų/stance stiliaus ar lenktynėms ruoštų Opel automobilių, kurie yra jaunesni, nei 1994 metų.

Daugiau informacijos garazoraktai@gmail.com arba +37068612521

RENGINYS ŽIŪROVAMS NEMOKAMASREDAKCIJA REKOMENDUOJA