REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 4 d. 11:02

Muitinės pareigūnai Kaune aptiko nelegalių cigarečių sandėlį – rasta 200 tūkst. eurų vertės rūkalų

Kaunas

Gediminas KulikauskasŠaltinis: Muitinės kriminalinė tarnyba


293814

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai vasario 15 d. Kaune, garažų masyve, aptiko sandėlį, kuriame rasta apie 40 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių. Ten pat buvo sulaikyti trys vietos gyventojai, jau ne kartą teisti už panašaus pobūdžio nusikaltimus.

Turėdami informacijos apie galimai sandėliuojamas nelegalias cigaretes, vasario 15 d. MKT pareigūnai patikrino vieną Kaune, Aleksote, Veiverių gatvėje esančiame garažų masyve, esantį sandėlį.

Pareigūnų žinios pasitvirtino – sandėlyje darbavosi trys vyriškiai, krovę iš mikroautobuso „Fiat“ nelegalias cigaretes. Iš viso mašinoje ir patalpose rasta daugiau, nei 40 tūkst. pakelių trijų rūšių cigarečių („NZ Gold“, „NZ Black“ ir „NZ QS“). Bendra rūkalų vertė (su mokesčiais) – apie 200 tūkst. eurų.

Visi trys sandėlyje buvę asmenys sulaikyti: paaiškėjo, kad tai Kauno gyventojai, gerai žinomi teisėsaugos pareigūnams ir jau ne kartą teisti už panašaus pobūdžio (neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis) nusikaltimus.

Vėliau sulaikytieji paleisti, skyrus kardomąsias priemones – dokumentų paėmimą ir rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

MKT Kauno skyriuje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 199 strp. 2 dalį – Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis. Šiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros 3–iojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA