REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2023 m. Rugpjūčio 18 d. 08:46

Mototurizmo ralyje Kauno rajonui atstovaus trys komandos

Kaunas

Etaplius.LTŠaltinis: Kauno rajono savivaldybė


275731

Šeštadienį, rugpjūčio 19 d., startuos tradicinė, intelektualioji kelionė po Lietuvą „Ryterna Modul Mototourism Rally 2023“. Kauno rajonas šįmet į ralį delegavo tris komandas: dvi motociklų ekipos „Adventure team“ ir „Kritinė klaida“, o automobiliu važiuos „Gazas dugnas pagal KET“.

Kauno rajono savivaldybės vicemeras Paulius Visockas išlydėjo komandas. Linkėdamas saugios ir sėkmingos kelionės jis motociklininkų komandai įteikė atstovavimo Kauno rajonui raštą, vėliavą ir atminimo dovanas.

„Ryterna Modul Mototourism Rally 2023“ ralis po Lietuvą startuos jau 13-tą kartą.

Tai vienintelis toks renginys Lietuvoje, kai per vieną dieną šimtai intelektualių motociklininkų aplanko ir pažįsta įdomias Lietuvos vietoves, susitinka ir bendrauja su lankomų vietų bendruomenėmis ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Užduotys yra susijusios su Lietuvos istorija, architektūra, etnografiniu paveldu ir leidžia ralio dalyviams, vietiniams ir šalies svečiams, geriau pažinti Lietuvą bei nuotaikingai praleisti laiką.

Šiais metais yra 90 metų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžiui per Atlantą, Vladui Putvinskiui-Pūtviui, Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjui – 150 metų, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis mini 35-ąsias metines, taip pat 2023-ieji – Klaipėdos krašto metai – tad ralio dalyviai aplankys su šiomis datomis susijusias svarbias istorines vietas.

Sportininkai užsuks į šių metų Lietuvos Kultūros sostinę, Tauragę, aplankys ir Mažosios Lietuvos Kultūros sostines (tarp kurių yra ir Kulautuva).

Intelektualaus ralio dalyviai varžysis dėl turiningiausios kelionės. Iškilmingas finišas vyks šeštadienį vakare, Kauno miesto centre.REDAKCIJA REKOMENDUOJA