REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Dakaras 20182018 m. Sausio 20 d. 13:12

Motociklininkas B. Bardauskas Dakaro ralyje kyla į viršų

Lietuva

Viktorija ValčiukaitėŠaltinis: Etaplius.lt


26867

Lietuvos motociklininkas Balys Bardauskas sėkmingai pasiekė 13-ojo Dakaro ralio etapo finišą, bendrojoje įskaitoje užimdamas 81-ąją vietą. Tai geriausias rezultatas Lietuvos motociklų sporto istorijoje. 2012 metais Gintautas Įgaris taip pat buvo 81-as.

Priešpaskutinis etapas mūsų šalies sportininkui klostėsi įvairiai, nes B. Bardauskas neforsavo įvykių.

Pirmąjį ir antrąjį kelio patikros punktus lietuvis pasiekė 78-as. Pasiekęs trečiąjį ir ketvirtąjį patikros punktus jis nukrito į 80-ąją vietą, bet vėliau vis gerino pozicijas. Penktame kelio punkte B. Bardauskas jau buvo 76-as, o šeštame smuktelėjo viena pozicija žemyn.

Pasak B. Bardausko komandos „Perkūnas Team“ vadovo Carloso Brebbios, paskutinis, 14-asis, etapas tebus formalumas. Motociklininkams teks įveikti 284 km, iš kurių 119 km yra greičio ruožas.

„Dauguma sutinka su faktu, kad šios dienos rytą faktiškai jau būna aiškūs ralio nugalėtojai. Per 119 km finišo etapą nedaug kas pasikeičia. Ši diena tampa didele švente ir ypač Kordobai“, - kalbėjo du dešimtmečius Lietuvoje gyvenantis argentinietis C. Brebbia.

Būtent Kordobos provincijoje labiausiai juntama aistra auto ir moto sportui. Tikėtina, kad per daugiau kaip 100 km ruožą bus išsidėstę daugybė smalsuolių ir šio sporto entuziastų. Vakare nusimato šventinė fiesta Kordobos centre.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA