REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2018 m. Kovo 4 d. 14:46

Moters laimės receptai

Šiauliai

Andrius TverijonasŠaltinis: Etaplius.lt


30560

Laimė – lengvai iš rankų slystanti ir ne visuomet taip pat lengvai sugaunama paukštė. Moters dienos proga – keli laimės receptai.

1. Laiminga moteris moka paleisti

Įdomus faktas: kai žmonės, kuriuos mylime, tampa mums abejingi, mūsų smegenyse aktyvuojasi sritis, kuri yra atsakinga už fizinį skausmą. O štai apžiūrinėdamos savo buvusiųjų nuotraukas, aktyvuojame tą smegenų sritį, kuri kontroliuoja priklausomybes ir troškimus.

Kitaip tariant, išmokti paleisti mylimus, tačiau mūsų nemylinčius žmones tikrai vertėtų – priešingu atveju tik skaudinsime save, o buvusiojo gyvenimo stebėjimas taps bjauriu įpročiu. Ne veltui sakoma, kad jeigu nesate laukiamos kieno nors namuose ir širdyje, nustokite belstis į duris, kurių niekas neatidarys.

2. Laiminga moteris nesako: „O jeigu tik...“

O jeigu tik būčiau plonesnė, tikrai pasipuoščiau spintoje kabančia, niekada nenešiota dailia suknele. Ir jeigu tik pavyktų gauti savo svajonių darbą, kaipmat nebeliktų ilgų vakarų prie kompiuterio ekrano ir nepadoriai vėlyvų rytų. Dar, jeigu tik turėčiau daugiau energijos, būtinai pradėčiau mokytis čiuožti su pačiūžomis. O jeigu tik...

Pažįstama situacija? Planus, svajones ir pokyčius galima atidėlioti kad ir visą gyvenimą. Deja, niekas nežino, kiek to gyvenimo liko: galbūt toji suknelė taip ir liks kabėti spintoje. Gyvenkite čia ir dabar, leiskite sau džiaugtis ir klysti.

3. Laimingą moterį supa laimingi žmonės

Laimė užkrečiama? Gali būti. Pabendravus su optimistiškais ir gyvenimu besidžiaugiančiais žmonėmis, pasidaro tarytum nejauku skųstis, kad vyras ir vėl neišnešė šiukšlių, arba burbėti dėl prasto oro. Venkite žmonių, kurie visą pasaulį mato juodomis spalvomis. Šie žmonės jus išvargins ir išsunks arba dar blogiau – apnuodys pesimizmu, nes užkrečiama ne tik laimė.

4. Laiminga moteris stengiasi nepavydėti

Niekas taip nekenkia moters grožiui ir jos asmenybei kaip pavydas. Na, taip, Laima nusipirko prabangius kailinius, Rimai Dievas nulipdė nuostabią figūrą, o Jovitai nepagailėjo iškalbos – kai ji pasakoja istorijas, visų kolegų ausys pastatytos. Jums šiuo atveju belieka tik pavydėti – neturite nei prabangių kailinių, nei liaunos figūros, nei pasakotojos talento.

Neapsigaukite. Laima brangiam pirkiniui taupė ištisus metus, imdamasi bet kokio papildomo darbelio, Rima kas vakarą prakaituoja sporto salėje, o Jovita perskaito po tris knygas per savaitę. Užuot pavydėjusi, kitų žmonių pasiekimus priimkite kaip akstiną tobulinti save pačią.

5. Laiminga moteris nesistengia būti tobula

Įsivaizduokite: grįžtate namo, nusiteikusi tobulai roman- tiškam vakarui. Tvarkingi namai, sumigdyti vaikai, geras filmas, taurė vyno ir mylimas vyras šalia. Realybė kitokia: virtuvėje kalnas neplautų indų, vonioje – krūva nešvarių skalbinių, vaikai dar neparuošę pamokų – ką jau kalbėti apie miegą, o vyras palaimingai sau žaidžia kompiuterinius žaidimus. Tobulo vakaro atsisakyti nenorite, tad puolate plauti indus, rūšiuoti nešvarius drabužius, tuo pačiu metu bandydama perprasti trečioko matematikos uždavinius ir atitraukti vyrą nuo kompiuterio. Kai viskas galų gale padaryta, nebenorite nieko: nei filmo, nei vyro, na, nebent lašelio vyno.

O galėjo būti kitaip, jei bent vienam vakarui užmerktumėte akis prieš netvarką, vaikams už savarankiškai paruoštus namų darbus pasiūlytumėte drauge pažiūrėti filmą, vyną iškeitusi į ledų kokteilius visai šeimai. Įsileiskite į savo gyvenimą šiek tiek chaoso, spontaniškumo – didžiausia laimė kartais aplanko toli gražu ne tobulomis akimirkomis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA