REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Gegužės 29 d. 10:38

Ministrė pirmininkė pareiškė užuojautą dėl žurnalisto L. Tapino netekties

Lietuva

Ingrida Šimonytė. BNS / Fotobankas

Reporteris MindaugasŠaltinis: Etaplius.lt


218427

Premjerė Ingrida Šimonytė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl žurnalisto, rašytojo, kino istoriko ir kritiko Laimono Tapino mirties.

„Ryškių talentų asmenybė, mylimas dėstytojas ir savosios srities profesionalas Laimonas Tapinas didžiulę gyvenimo dalį paskyrė žurnalistikai, prisidėjo prie jos tradicijos formavimo Lietuvoje ir ateities kartų ugdymo. Šis indėlis neliks pamirštas, kaip neliks pamirštas ir šviesus jo atminimas artimųjų, bičiulių, buvusių kolegų ir mokinių širdyse. Visiems jums šią netekties valandą reiškiu gilią užuojautą“, – užuojautoje sako ministrė pirmininkė.

L. Tapinas yra dirbęs korespondentu, apžvalgininku, dėstė Vilniaus universitete, prisidėjo prie nepriklausomos Lietuvos žiniasklaidos institucijų kūrimo, buvo kelių iš jų vadovas, be kita ko, yra išleidęs ne vieną žiniasklaidos teorijos ir istorijos knygą.

Be gausių profesinių apdovanojimų, L. Tapinas apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro didžiuoju kryžiumi.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA