REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2018 m. Birželio 19 d. 17:09

Ministras K. Navickas išsaugojo postą

Lietuva

Gedimino Bartuškos (ELTA) nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


42203

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas, atlaikęs interpeliaciją, išsaugojo postą.

Už redakcinės komisijos parengtą nutarimo projektą, kuriame siūloma pritarti ministro atsakymams į parlamentarų grupės jam pateiktus klausimus, antradienį balsavo 65 Seimo nariai, 34 buvo prieš, 11 parlamentarų susilaikė.

Remdamas ministrą Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika apgailestavo, kad „vyksta teatras salėje“, nes bandoma, anot jo prikabinti, kad viskas yra blogai.

Seimo narys socialdemokratas Algirdas Sysas ministro atsakymuose pasigedo „bent kruopelės savikritikos“. „Atsirašinėjimo meno viršūnė“, - įvertino A. Sysas.

Seimo LSDP frakcijos seniūnas Juozas Olekas irgi sakė, kad nemažos Seimo narių dalies netenkina ministro K. Navicko atsakymai.

Interpeliacijos sulaukęs aplinkos ministras K. Navickas sakė nesąs neklystantis, darantis klaidų, tačiau jis taip pat turi nemažai planų, kuriuos pradėjo įgyvendinti, ir jaučia pareigą juos užbaigti.

„Pripažįstu, kad nesu neklystantis, darau klaidų. Tikrai per mažai bendrauju su Seimo nariais ir nepakankamai randu laiko komunikacijai, tačiau turiu ir nemažai planų, kurie tik pradėti įgyvendinti, ir jaučiu pareigą juos užbaigti“, - svarstant interpeliaciją Seime antradienį sakė ministras K. Navickas.

Jo teigimu, būtina pasiekti, kad gyventojai mažiau mokėtų už atliekų tvarkymą, kad būtų patogiau rūšiuoti, sudaryti prielaidas mažėti lauko tualetų skaičiui kaimuose.

„Blogiausia, kas galėtų dabar nutikti, tai sustoti vidury brastos ir keisti kursą“, - baigdamas kalbą Seime sakė K. Navickas.

K. Navickas paneigė interpeliacijos iniciatorių kaltinimus dėl esą galimo buvusios jo darbovietės privilegijuoto finansavimo, dėl negebėjimo spręsti atliekų ir pakuočių tvarkymo problemų, dėl išryškėjusių vadybos ir kompetencijos stygiaus problemų, dėl negebėjimo efektyviai įgyvendinti miškų valdymo sistemos reformos.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA