REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Kovo 25 d. 12:00

Migracijos departamentas užmaršiesiems: galima užsisakyti asmens dokumento galiojimo priminimą

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


77120

Migracijos departamentas primena apie galimybę turimo asmens dokumento galiojimo terminą pasitikrinti naudojantis elektroninėmis paslaugomis - priminimą apie baigiantį galioti dokumentą galima gauti nemokama SMS žinute arba elektroniniu paštu.

Tokia galimybė, pasak Migracijos departamento, sudaroma naudojantis informacine sistema EPIS. Užsisakyti tokią paslaugą galima bet kuriuo metu - vos įgijus naują asmens dokumentą ar jį turint iš anksčiau, pasirenkant palankų informavimo apie dokumento galiojimo pabaigą laiką - nuo vieno iki šešių mėnesių. Informacija apie dokumento galiojimo pabaigą asmens pasirinkimu teikiama nemokama trumpąja SMS žinute ir (ar) elektroniniu paštu.

Tokiu būdu Lietuvos Respublikos piliečiams sudaryta galimybė iš anksto pasirūpinti asmens dokumentų keitimu, išvengiant būtinybės dokumentus keisti skubos tvarka susiruošus į neplanuotą kelionę ar tvarkant sveikatos, turto ar kitus dokumentus įvairiose įstaigose.

Prisijungti prie EPIS paslaugų portalo galima per Elektroninės valdžios vartus, naudojant nuorodą https://epis.vrm.lt/epis/.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA