REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Balandžio 11 d. 16:23

Mero padėkos ženklu apdovanotas Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Linas Tautkevičius

Radviliškis

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


297839

Balandžio 11 d. Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu Mero padėkos ženklu apdovanotas ilgametis Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Linas Tautkevičius, kuris kovo 29 d. baigė tarnybą.

Meras Kazimieras Račkauskis, apdovanodamas L. Tautkevičių už pasiaukojimo nestokojantį darbą saugant Radviliškio krašto gyventojų ramybę ir pavyzdinę ilgametę tarnybą, linkėjo įdomios ir prasmingos naujos pradžios, daugiau laiko savo pomėgiams ir artimiesiems.

L. Tautkevičius Radviliškio priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai vadovavo nuo 2003 m. birželio 30 d. Po reorganizacijos, 2008 m. spalio 1 d., L. Tautkevičius perkeltas į Šiaulių apskrities PGV Radviliškio PGT viršininko pareigas. Nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2024 m. kovo 29 d. buvo Šiaulių PGV Radviliškio PGT viršininku.

Siekdamas užtikrinti geresnes darbo sąlygas darbuotojams, glaudžiai bendradarbiaudamas su Radviliškio rajono savivaldybės administracija, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos vadovais, Vyriausybės ir Seimo nariais, organizavo Radviliškio gaisrinės pastato rekonstrukciją. 2022 m. Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Radviliškio PGT buvo sujungta su Radviliškio rajono savivaldybės priešgaisrinės saugos tarnyba. Prie Radviliškio PGT buvo prijungtos šešios Radviliškio rajono ugniagesių komandos: Šeduvos, Baisogalos, Šaukoto, Šiaulėnų, Sidabravo ir Grinkiškio ugniagesių komandos. L. Tautkevičius aktyviai dalyvavo rajono komandų veikloje. Glaudžiai bendradarbiaudamas su darbuotojais, puikiai organizavo darbus, laiku vykdė paskirtas užduotis. Jam vadovaujant, Radviliškio rajono savivaldybės pilotinis modelis „Bendra priešgaisrinės saugos užtikrinimo sistema – kokybiška ir patikima pagalba nelaimės atveju“ vyko laiku ir sklandžiai.

Siekiant užtikrinti darbuotojų bendravimą, profesinius ir asmeninius ryšius, L. Tautkevičiaus iniciatyva buvo organizuojamos ekskursijos po Lietuvą ir Latviją, taip pat metų šventės. Su entuziazmu dalyvaudavo Radviliškio rajono savivaldybės administracijos organizuojamuose renginiuose, miesto šventėse, palydint senuosius metus. Netrūko entuziazmo puošiant Radviliškio miestą. Jo dėka buvo prižiūrimos Radviliškio mieste esančios krepšinio aikštelės, kuriose ir dabar organizuojamos vaikų ir moksleivių krepšinio varžybos.

Per savo darbo ir visuomeninės veiklos metus pelnė daug įvertinimų iš Radviliškio rajono savivaldybės vadovų, Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos bei šios ministerijos vadovų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA