REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2021 m. Gruodžio 21 d. 10:36

Merės Ausmos Miškinienės sveikinimai – 100 metų jubiliejų švenčiančiam Pranui Merkininkui

Alytus

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


198284

Nuoširdžiausi Lazdijų rajono savivaldybės merės Ausmos Miškinienės sveikinimai ir linkėjimai šiandien buvo skirti ypatingo jubiliejaus sulaukusiam rajono gyventojui. 100 metų jubiliejų savo šeimos ir artimųjų rate atšventė Seirijų seniūnijos Gervėnų kaimo gyventojas Pranas Merkininkas.

„Tik išrinktiesiems Dievas duoda sulaukti šimto metų, nugyventi ilgą, sudėtingais istoriniais įvykiais paženklintą gyvenimą. Jums gyvenime teko daug patirti, nugalėti gyvenimo negandas, nepalūžti ir išlikti tvirtam. Rūpinotės gausia savo šeima, dorais, sąžiningais, išsilavinusiais žmonėmis Lazdijų kraštui ir Lietuvai užauginote keturis vaikus“, – kalbėjo jubiliatą namuose aplankiusi rajono vadovė. Ji linkėjo Pranui Merkininkui  geros sveikatos, artimųjų pagarbos, dėmesio ir meilės.

Taip pat dėkojo jubiliato šeimos nariams, kad yra rūpestingi, paslaugūs, atidūs, nes  tik jų dėka  tėtis šiandien  gali gyventi saugiai ir oriai, tuose pačiuose namuose, kuriuose gimė ir kur praleido visą savo gyvenimą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA