REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Kovo 19 d. 14:04

Meras Vitalijus Gailius: grėsmių ignoravimas ar nežinojimas – pats tiesiausias kelias infekcijos plitimui

Joniškis

Dainiaus Labučio (ELTA) nuotr.

Reporteris MargaritaŠaltinis: Etaplius.lt


121856

Šiandien (kovo 19 d.) vykusio savivaldybės vadovų nuotolinio pokalbio su sveikatos priežiūros įstaigų vadovais metu buvo diskutuota apie tai, kad senyvo amžiaus žmonių įprasti informacijos perdavimo kanalai (internetas, socialiniai tinkai) apie apsisaugojimo priemones nuo Koronaviruso (COVID-19) gali nepasiekti, be to, yra rizika, kad jie vis dar nepakankamai rimtai vertina situaciją.

Todėl Joniškio rajono savivaldybės administracijos direktorės, Ekstremalių situacijų komisijos pirmininkės Valės Kulvinskienės įsakymu visos Joniškio sveikatos priežiūros įstaigos yra įpareigotos turimais kontaktais susiekti su kiekvienu savo rizikos grupei priklausančiu pacientu.

Pokalbio metu bus suteikta visa pagrindinė ir reikalinga informacija apie koronavirusą (COVID-19), paaiškinta kokių priemonių būtina imtis karantino laikotarpiu, išsiaiškinta, kokios pagalbos šiuo metu jiems labiausiai reikia. Labai svarbu visiems suprasti ir aplinkiniams išaiškinti, kodėl verta paisyti griežtų rekomendacijų.

Pasak Joniškio rajono savivaldybės mero, pastarosiomis dienomis priimamame labai daug sprendimų susijusių su mūsų visų sveikata, gal ir padarome klaidų, bet jų nepadarytumėme tik tuo atveju, jei nedarytumėme nieko.

Prašome visų būti supratingais ir bendruomeniškais.REDAKCIJA REKOMENDUOJA