PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Gruodžio 21 d. 13:54

Meras susitiko su iš emigracijos sugrįžusiomis šeimomis

Šiauliai

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


111303

Į susitikimą su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku atvyko dvi šeimos, kurios į savo gimtąjį Šiaulių miestą šiais metais sugrįžo iš emigracijos. Savickai ir Viktoravičiai iš Jungtinės Karalystės grįžo ten praleidę beveik dvi dešimtis metų!

Susitikimo pradžioje miesto meras pasveikino šeimas sugrįžus ir patikino, jog miesto bendruomenė grįžtančių emigrantų laukia plačiai išskėstomis rankomis. Artūras Visockas susidomėjusiems vaikams parodė Mero regalijas, Šiaulių miesto garbės piliečių knygą, kurią pasirašė ir J.E. Prezidentas Valdas Adamkus bei „Auksinės krivūlės“ apdovanojimus, skiriamus savivaldybėms už ryškiausias iniciatyvas ir darbus.

Meras Savickams ir Viktoravičiams papasakojo apie reikšmingiausius pastarojo meto įvykius Šiauliuose bei svarbiausius projektus, kurie miesto dar laukia ateityje. Jis taip pat domėjosi, ar po tiek metų į Šiaulius sugrįžusių šeimų nariai jaučiasi laimingi ir sėkmingai integravęsi. Juokaudamas linkėjo patogiai įsikurti, nes, sugrįžus į Šiaulių miestą, iš jo išvažiuoti niekada nebesinori.

Susitikimo pabaigoje meras įteikė simbolines atminimo dovanas ir palinkėjo jaukių švenčių bei darnumo šeimose.

„Jūsų šeimos įrodė, jog patriotiniai jausmai išlieka net ir po septyniolikos ar dvidešimties metų, praleistų užsienyje. Tikiu, jog Jūsų pavyzdys įkvėps ir kitus svečiose šalyse gyvenančius šiauliečius sugrįžti ir kurti savo miestui bei savo šaliai. Man taip pat ypatingai smagu matyti vienybę, kurią Jūsų šeimos spinduliuoja šiandien. Mes puikiai suprantame, kad stiprus šeimos institutas yra visa ko pagrindas, todėl pirmųjų Kalėdų ir Naujųjų metų, kuriuos po tiek metų sutiksite Šiauliuose, proga, noriu Jums palinkėti niekada to nepamiršti“, – su sugrįžimu ir gražiausiomis žiemos šventėmis Savickų ir Viktoravičių šeimas sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Prieš išlydėdamas šeimas, meras joms suorganizavo trumpą ekskursiją po Šiaulių miesto savivaldybę bei perdavėLaisvės TV“ dovanas, skirtas iš emigracijos sugrįžusioms šeimoms: firminius puodelius bei kvietimus į Naujametinį šou Šiaulių arenoje.

Visą reikalingą informaciją, susijusią su sugrįžimo į Lietuvą galimybėmis, rasite migracijos informacijos centro „Renkuosi Lietuvą“ internetinėje svetainėje: https://www.renkuosilietuva.lt/

Reklama