REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Rugpjūčio 19 d. 15:15

Meras kreipėsi į smarvės nebegalinčius tverti joniškiečius

Šiauliai

Freepik.com nuotr.

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


142560

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius išplatino kreipimąsi į gyventojus, užvertusius Savivaldybę skundais dėl kasmet juntamo nemalonaus kvapo.

„Atsižvelgdamas į gautus gyventojų skundus dėl Joniškio mieste nuolat juntamo srutų kvapo ir matydamas, kad privataus verslo subjektų vykdoma veikla neužtikrina teisingo balanso tarp verslininkų intereso ir Joniškio rajono gyventojų teisių į privataus ir šeimos gyvenimo gerbimą (Europos žmogaus teisių konvencija, 8 str.), taip pat neužtikrina Lietuvos Respublikos Konstitucijos II skirsnyje įtvirtintų žmogaus orumo, privataus gyvenimo teisių, tuo galimai pažeisdama viešąjį interesą, kreipiuosi į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir Aplinkos apsaugos departamentą prie Aplinkos ministerijos reikalaudamas vykdyti įstatymuose numatytas funkcijas.

Raginu visus Joniškio rajono gyventojus nebūti abejingais, ir skundus dėl juntamo nemalonaus kvapo nukreipti tiesiogiai  Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamentui (adresu Vilniaus g. 229, Šiauliai arba el. paštu siauliai@nvsc.lt, tel. Nr. (8 41) 596374), kuris įstatyme numatyta tvarka, gavus gyventojų skundą, privalo atlikti kvapų kontrolę“, – prašo miesto vadovas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA