REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Sausio 31 d. 13:21

Meras A. Visockas pasveikino Šiaulių futbolo vadovus

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Šiaulių miesto savivaldybės inf.


290613

Pirmadienio vakarą Kaune surengtoje šventinėje 2023-ųjų Lietuvos futbolo apdovanojimų ceremonijoje viena svarbiausių nominacijų teko Šiauliams. Futbolo akademija „Šiauliai“ išrinkta Lietuvos metų futbolo organizacija, akademijos vadovą ir vyrų komandos trenerį pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Lietuvos futbolo apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbti geriausi rezultatyviausi, Lietuvoje ir užsienyje žaidžia.ntys praėjusių metų Lietuvos futbolininkai, treneriai, išdalintos kitos nominacijos. Šiauliai įvertinti už visos miesto futbolo bendruomenės indėlį ir pastangas – Lietuvos metų futbolo organizacija pripažinta Futbolo akademija „Šiauliai“.

Apdovanojimą į miestą parsivežusius Deivį Kančelskį, Futbolo akademijos „Šiauliai“ laikinąjį vadovą ir vyrų komandos FA „Šiauliai“ vyriausiąjį trenerį Mindaugą Čepą pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Mero kabinete vykusiame susitikime dalyvavo mero patarėjas Vincas Urbonavičius ir Savivaldybės Sporto sk. vedėjas Gintaras Jasiūnas.

„Futbolo dievai leido itin sėkmingai užbaigti praėjusį sezoną. Žinant, kaip neseniai mes pradėjome gaivinti futbolą Šiauliuose – tai išties puikūs rezultatai. Ypač džiugina, kad į pripažinimą buvo ateita teisingu keliu, sukūrus nuoseklią sistemą. Varžybose matome daug jaunųjų akademijos auklėtinių. Vien ko vertos Šiaulių futbolo bendruomenės surengtos eitynės Šiauliuose ir Kaune, kuriose žygiavo atributika pasipuošę įvairiausio amžiaus fanai, nuo vaikų iki senelių. Mūsų futbole vyksta bendruomenės telkimo ir stiprėjimo procesas, o tai yra labai didelis turtas, kurio nenupirksi už jokius pinigus. Tas dalykas daro gerą įtaką ir viso miesto gyvenimui“, – sakė Artūras Visockas.

A. Visockas asmeniškai dėkojo iš sostinės į Šiaulius dirbti atvykusiam Mindaugui Čepui, kuris, pasak savivaldybės vadovo, padėjo pakeisti daug dalykų miesto futbole. Meras trenerio taip pat paprašė perduoti padėką savo sutuoktinei ir vaikams, už kantrybę ir stiprybę, kai šeima daug laiko negali praleisti kartu.

Pokalbio metu konstatuota, kad nuo šio sezono varžovai prieš Šiaulių komandą žais jau kitaip, visiems teks daug labiau stengtis, norint išlaikyti panašias pozicijas.

„Mums labai svarbus yra žodis MES. Pradžioje tai buvo tik idėja, kuri palaipsniui pavirto į kažką labiau apčiuopiamo, o dabar jau raškome ir tos idėjos vaisius. Ačiū už tai visiems, prie to prisidėjusiems. Daug kas dabar į mūsų komandos lietuviškumą ir stiprybę žiūri su baltu pavydu ir bando sekti mūsų pavyzdžiu. Esmė, kad esame sukūrę pasitikėjimo ir tikėjimo atmosferą, ta kryptimi žygiuojame ir toliau“, – tvirtino dabartinis futbolo akademijos vadovas D. Kančelskis.

Deivis Kančelskis Lietuvos futbolo federacijos buvo apdovanotas III laipsnio ordinu už nuopelnus vystant Lietuvos futbolą.

„Aš Šiaulių futbolo bendruomenėje esu ketvirtą sezoną, ir jau nuoširdžiai galiu pasidžiaugti miestu ir mūsų organizacija. Nuoseklus darbas buvo pamatytas ir įvertintas šalies lygiu, tai yra tik ilgo kelio pradžia. Galiu pažadėti, kad aikštelėje nebus abejingų futbolui, o tie, kas norės paimti iš mūsų bent tašką, turės stengtis ne 100, o 120 procentų“, – teigė Mindaugas Čepas, FA „Šiauliai“ vyriausiasis treneris.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pakvietė futbolo akademijos komandą, auklėtinius ir visą bendruomenę, su atributika ir vėliavomis atvykti į 12 val. vyksiantį Vasario 16-osios minėjimo renginį Prisikėlimo aikštėje.

„Noriu, kad žmonės suprastu, kiek šį data yra svarbi Lietuvai. Lietuvos valstybės atkūrimo šventė – viena pagrindinė lietuviui, kitos tokios svarbios nėra. Tada atsirado Lietuva, kurią toliau kuriame kas dieną“, – kalbėjo A. Visockas.

Atsisveikinant, Šiaulių meras komandos treneriui ir akademijos vadovui įteikė simbolinių dovanėlių: Šiaulių kalendorių, megztas kojines su simbolika bei pasaulio čempionato apdovanojimus pelniusio nealkoholinio „Gubernijos“ alaus ir populiariosios giros.REDAKCIJA REKOMENDUOJA