REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Balandžio 15 d. 15:55

Meilės horoskopas savaitei: ką aplankys nauji jausmai?

Lietuva

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


297961

Astrologai prognozuoja, kad savaitė bus ganėtinai audringa. Vienų Zodiako ženklų gyvenimas pasikeis, kiti galės susitikti savo širdies draugą, pagerinti santykius ar pajusti tikrąją meilę.

Avinas

Nauja savaitė pažadins romantiškus jausmus. Būsite atviri susitikimams su naujais žmonėmis. Tie, kurie jau turi partnerį, bus nusiteikę aistringai. Pavasaris pažadins jūsų geismą!

Jautis

Šią savaitę santykiuose su partneriu pajusite ypatingą harmoniją. Mėgausitės buvimu kartu ir kursite abipusį ryšį.

Dvyniai

Ši savaitė tinkama bendrauti ir keistis idėjomis su partneriu. Būkite pasirengę kalbėti apie savo jausmus ir lūkesčius.

Vėžys

Norėsis kuo daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi. Parodykite jam savo rūpestį ir dėmesį. Tie, kas poros dar neturi, leisis į aktyvias paieškas. Ir šįkart jos bus sėkmingos!

Liūtas

Mėgausitės dėmesiu ir leisite laiką malonioje kompanijoje. Pasistenkite daugiau laiko praleisti su mylimu žmogumi. Gal jau metas leistis į romantišką kelionę tik dviese?

Mergelė

Mergelės kurs ateities planus. Gal jau pats metas perkelti santykius į kitą lygmenį? Išsakykite savo mintis antrajai pusei.

Svarstyklės

Galite sulaukti netikėtos romantiškos dovanos. Būkite pasirengę naujiems potyriams ir dar nepatirtoms emocijoms.

Skorpionas

Pavasaris pažadins jūsų geismą. Būsite nusiteikę aistringai. Neslėpkite savo troškimų, išreiškite savo jausmus miegamajame.

Šaulys

Šią savaitę sutelkite dėmesį į bendravimą su partneriu. Būkite pasirengę išklausyti ir suprasti vienas kitą, kad sustiprintumėte tarpusavio ryšį.

Ožiaragis

Ši savaitė gali būti tinkamas laikas su partneriu pakalbėti apie bendrą ateitį. Aptarkite bendrus tikslus. Tai jūsų santykius pakels į naują lygį.

Vandenis

Vandeniai bus atviri naujoms idėjoms ir eksperimentams lovoje. Laukia karšta emocijų ir geidulio kupina savaitė.

Žuvys

Atėjo metas partneriui parodyti savo empatiją ir rūpestį. Skirkite daugiau laiko ir dėmesio, kad sustiprintumėte judviejų ryšį.REDAKCIJA REKOMENDUOJA