REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Balandžio 19 d. 09:24

Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narei L. Rimkienei pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo kanceliarinėmis išlaidomis

Mažeikiai

Mažeikių rajono savivaldybės nuotr. / BNS/Fotobankas nuotr. / Etaplius.lt koliažas

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


298612

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) atliekant ikiteisminius tyrimus dėl galimo savivaldybių tarybos narių piktnaudžiavimo kanceliarinėmis lėšomis, pareikšti įtarimai Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narei Linai Rimkienei, pranešė STT.

Kaip nurodo STT, Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narė L. Rimkienė pateikė galimai tikrovės neatitinkančius pirminius apskaitos dokumentus už automobilio remonto ir priežiūros paslaugas, interneto paslaugas užsienyje ir kuro išlaidas, nesusijusias su tarybos narės veikla. Mažeikių rajono savivaldybei L. Rimkienė galimai padarė didesnę nei 8000 eurų turtinę žalą. Jai pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo ir sukčiavimo.

Šiuo metu STT atliekami ikiteisminiai tyrimai dėl 25 savivaldybių tarybos narių išmokų naudojimo: Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio miestų bei Alytaus, Utenos, Ukmergės, Kretingos, Ignalinos, Mažeikių, Šilutės, Jonavos, Lazdijų, Pasvalio, Prienų, Telšių, Radviliškio, Joniškio, Tauragės, Zarasų, Akmenės rajonų ir Birštono, Marijampolės, Neringos, Pagėgių, Druskininkų savivaldybėse.

ELTA primena, kad pavasarį visuomenininkui Andriui Tapinui inicijavus savivaldos politikų lėšų įsisavinimo tyrimą „Skaidrinam“ ir dėl to kilus skandalui dėl galimo politikų piktnaudžiavimo kanceliarinėmis lėšomis, į teisėsaugos akiratį pakliuvo eilė savivaldybių.REDAKCIJA REKOMENDUOJA