REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 28 d. 08:38

Mažeikių rajono savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su labdaros ir paramos fondu

Mažeikiai

Etaplius.ltŠaltinis: Mažeikių rajono savivaldybės inf.


296335

Mažeikių rajono savivaldybėje pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas su labdaros ir paramos fondu „Telšiai su Ukraina“. Šiuo susitarimu ir bendradarbiavimu siekiama suvienyti Mažeikių ir Telšių rajonuose gyvenančią ukrainiečių bendruomenę, padėti integruotis į visuomenę, dalytis turima informacija, teikti pagalbą ir paramą, organizuoti bendras veiklas, renginius.

Susitarimą pasirašė Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kekytė ir labdaros ir paramos fondo „Telšiai su Ukraina“ direktorius Algimantas Ubartas.

Susitikime dalyvavo Savivaldybės vicemerė Živilė Undraitienė, Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Nerijus Rapšys, labdaros ir paramos fondo „Telšiai su Ukraina“ administratorė, projektų vadovė Jolanta Kaubrienė, Telšių rajone gyvenančios ukrainiečių bendruomenės koordinatorius Romanas Jemčukas.

Šiuo metu Mažeikių rajone yra per 700 Ukrainos piliečių. Iš jų – apie 460 suaugusieji, apie 260 vaikai, Telšių rajone – apie 350, iš jų – apie 190 suaugusieji, apie 160 vaikai.

Labdaros ir paramos fondas „Telšiai su Ukraina“ įkurtas 2022-aisiais. Telšių rajone ir visoje Žemaitijoje gyvenantiems karo pabėgėliams iš Ukrainos teikia įvairią pagalbą, kad nuo karo nukentėjusieji būtų aprūpinti būtiniausiais daiktais, priemonėmis, paslaugomis ir kt.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA